Son Guncel | Magazin Haberler
Adele gözyaşları içinde sahneyi terk etti. : Magazin Haberler
 • 22.11.2021 21:50:32

  Adele gözyaşları içinde sahneyi terk etti.


  Adele gözyaşları içinde sahneyi terk etti.

  Adele, 12 yaşından beri görmediği eski öğretmeni sahneye çıkınca gözyaşlarını tutamıyor. Duygularına o kadar kapılır ki, bir an için sahneyi bile terk eder.

  33 yaşındaki Adele, Pazar akşamı "An Audience with ..." programında verdiği konserle ITV izleyicilerini heyecanlandırdı. Gösteri sırasında izleyicilerin soru sorması yaygındır. Ancak 62 yaşındaki Emma Thompson'ın sorusu, şarkıcıyı tamamen şaşırtan bir sürpriz de içeriyor.

  Adele: Öğretmeninle duygusal buluşma

  Emma Thompson, Adele'e daha önce baktığı ve zor zamanlarında ona yardım eden biri olup olmadığını sorar. Adele, eski öğrencisini şaşırtmak için o akşam da seyirciler arasında olan İngilizce öğretmeninden bahseder. Videoda Adele'in öğretmenini keşfedip sahneye çıkardığı duygusal anı görebilirsiniz.

  Adeleşüphesiz günümüzün en başarılı müzisyenlerinden biri - eğer hala "Pop'un Kraliçesi" unvanını hak eden biri varsa, o da odur. Uzun zamandır beklenen dördüncü rekoru "30" ile yeniden dünyayı kasıp kavuruyor. Ancak Pazar akşamı İngiliz TV'deki büyük dönüşünde, "Harry Potter" oyuncusu Emma Thompson'dan başkası şovu çalmadı: Şarkıcının arkadaşlarının, hayranlarının önünde yaşadığı "Adele ile Bir İzleyici" konser formatında ve sayısız ünlü, yenisi Şarkılar seslendiren ve seyircilerin sorularını yanıtlayan Thompson, coşkulu bir dans gösterisiyle dikkatleri üzerine çekti.


  Haber Ekliyen : Gul_Beyaz[ Haberi Ekleyen] (Gul_Beyaz) | 22.11.2021 21:50:32 | Okunma : 71 ]

  google-news 


 • Site: 0,08 Yuklendi.