Paris Hilton: 11 Kasım'da Carter Reum'la Evleniyor

Paris Hilton: 11 Kasım'da Carter Reum'la Evleniyor

On bir kıyafet ve kilise yok: Bu, Paris Hilton'un düğünü hakkında biliniyor. Otel varisi ve model Paris Hilton, 11 Kasım'da nişanlısı Carter Reum ile evlendi. Şimdiye kadar çiftin kutlaması hakkında çok az şey biliniyor. Kesin olan tek bir şey var: muhteşem olacak.

Los Angeles. Otel varisi ve model Paris Hilton , alçakgönüllülüğü ile tanınmaz. Ancak 40 yaşındaki genç, düğünüyle ilgili büyük bir sır saklıyor. Ancak, "Daily Mail"in bildirdiği gibi, içeridekiler şimdi heyecan verici ayrıntıları ortaya koyuyor.

Amerikalı girişimci Carter Reum'un kendisine 2 milyon ABD doları değerinde bir nişan yüzüğü verdiği Şubat ayındaki nişanın ardından, şimdiki tören 11 Kasım'da gerçekleşecek. Başlangıçta planlandığı gibi Beverly Hills'deki İyi Çoban Kilisesi'nde değil, büyükbabasının Los Angeles'taki Bel Air'deki eski mülkünde, Mayıs ayında eski Google CEO'su Eric Schmidt'e 61,5 milyon dolara satıldı. Hilton'un kısa sürede tekrar fikrini değiştirdiği söyleniyor. Misafirler memnun olmalı: Komplekste tenis kortunun yanı sıra büyük bir havuz evi de bulunuyor.


Düğünün üç gün boyunca sürecek

Paris Hilton: 11 Kasım'da Carter Reum'la Evleniyor. Magazin Haberler

Ancak sadece mekan gösterişli görünmüyor: 40 yaşındaki “The Tonight Show”da düğünün “üç günlük bir ilişki olacağını” ve bu nedenle “yapılacak çok şey” olduğunu ortaya koyuyor. Hazırlıklar "stresli", modeli ortaya koyuyor.

Bu haftanın başındaki hava fotoğrafları da internette dolaşıyor ve mülkteki düğün hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiğini gösteriyor: bahçede pembe ve beyaz çiçek aranjmanları zaten “C” ve “P” harflerini gösteriyor. .

11 Kasım'daki tarihin şerefine, model aynı zamanda son zamanlarda Instagram Live'da “Bustle”a göre toplam on bir gelinlik giymek istiyor. “The Tonight Show”da “Kıyafet değiştirmeyi seviyorum” diyor. Reality TV yıldızı, Reum'un muhtemelen sadece bir kıyafete bağlı kalacağını çünkü "bakımı onun kadar kolay olmadığını" söylüyor.


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-11-11T21:26:03 ][ Okunma : 704 ]google-newste takip edin