Lady Gaga House of Gucci filmini cekerek ruh sagligi sorunlari ile mücadele etti.


Lady Gaga House of Gucci filmini cekerek ruh sagligi sorunlari ile mücadele etti. - Magazin Haberler

Lady Gaga her şeyi yarı yarıya yapmaz. "House of Gucci"deki rolüne o kadar yoğun bir şekilde hazırlandı ki, çekimlerin sonunda zihinsel sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kaldı.

Yıldız oyuncu kadrosuna sahip bir film olan "House of Gucci", 24 Kasım 2021'de Alman sinemalarında gösterime girecek. 37 yaşındaki Adam Driver'ın yanında, 49 yaşındaki Jared Leto, 81 yaşındaki Al Pacino ve 73 yaşındaki Jeremy Irons, 35 yaşındaki Lady Gaga, Patrizia Reggiani rolünde görülüyor. Yıldız yönetmen Ridley Scott'ın gerçek olaylardan uyarladığı filmde Gaga, Gucci'nin varisi Maurizio Gucci'nin, ayrılıklarının ardından kendisine bir kiralık katil tutan karısını oynuyor.

Lady Gaga, Patrizia Reggiani olarak yaşadı

Kararlı İtalyan rolüne hazırlanmak için Lady Gaga, kendini bu konuya derinden daldırdı, Patrizia Reggiani olarak yaşadı ve hatta konuştu, şimdi Aralık sayısını takdir ettiği İngiliz "Vogue" ile yaptığı bir röportajda açıklıyor. Oyuncu ve şarkıcı, "Çekim sonunda bazı psikolojik sorunlar yaşadım" dedi. "Ya Reggiani olarak yaşadığım ve konuştuğum otel odamdaydım ya da onun gibi yaşadığım ve konuştuğum setteydim."

Bu tür bir "yöntem eylemi"nin sonucu panik atak ve gerçeklikle bağlantı kaybıydı. 35 yaşındaki "İtalya'da bir gün şapkayla yürüyüşe çıktığımı hatırlıyorum. İki aydır yürüyüşe çıkmamıştım ve panikledim" diyor. "Film setinde olduğumu sanıyordum."

"House of Gucci" için üç yıllık hazırlık

Rol için hazırlanmak için üç yıl harcadı. Filmde İtalyan aksanıyla duyulabilen Amerikalı, "Açık ve dürüst olmak istiyorum: Bir buçuk yıl onun [Reggiani] olarak yaşadım. Dokuz ay boyunca aksanlı konuştum" dedi. . "Kameralardan uzakta bile durmadım. Onunla kaldım. Bir sarışın olarak aksanı konuşmam neredeyse imkansızdı." Bu yüzden saçlarını koyu boyamaya başladı.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-11-03T21:56:07 ][ Okunma : 869 ]google-newste takip edin