Ünlü oyuncu Esra Bilgiç Çekimlerin son gününde vitamin takviyesi isteyen oyuncu, karavanına bırakılan vitaminlerin istediği marka olmadığını görünce isyan çıkardı. Karavandan dışarı adım atmayan Bilgiç, "Vitamin gelmeden sete çıkmam" resti çekti.

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç Özel karavanına vitamin isteyen Bilgiç, istediği marka vitamin gelmeyince sette kriz çıkardı. Bütün çalışanları saatlerce soğukta bekletti.

Ne yapacağını şaşıran set çalışanları Esra Bilgiç  oyuncunun istediği marka olan vitamini getirdi. Soğuk havada bütün çalışanları dışarıda bekletip daha sonra sıcak karavanından sete çıkan Bilgiç, kaprislerini burada da sürdürdü.
Şeyma Subaşı Guido'ya geri mi döndü?

Şeyma Subaşı Guido'ya geri mi döndü?. Magazin Haberler

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Meedo’dan ayrılmıştı. Mohammed Alsaloussi’yi bir kez daha terk eden Şeyma Subaşı, kızı Melisa ile birlikte eski eşi Acun Ilıcalı’nın Miami’deki evine yerleşmişti.

Şeyma Subaşı, eski sevgilisi Guido Senia'nın düzenlediği partiye katıldı. Bu buluşma eski sevgililerin tekrar barıştığı dedikodularını ortaya çıkardı.

Mohammed Alsaloussi ile Şeyma Subaşı'nın ilişkisinin bittiği iddialarından sonra yeni askina yelken acti.

Subaşı'nın eski sevgilisi Guido Senia'nın New York'ta düzenlediği partiye katılması dikkat çekti. Bir arkadaşlarının parti görüntüsüne yer verdiği videonun etiketine hem Subaşı'nın hem de Guido Senia'yı etiketlemesi ikilinin yan yana olduğunu ortaya çıkardı.


Turabi Çamkıran'ın, Cadılar Bayramın,in etkisi devam ediyor

Turabi Çamkıran'ın, Cadılar Bayramın,in etkisi devam ediyor. Magazin Haberler

Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran'ın, Cadılar Bayramı kostümüyle verdiği pozların etkisi devam ederken, ünlü ismin sosyal medyada yaptığı paylaşımlar da dikkatleri çekiyor.

Survivor yarışmasına damga vuran ve iki defa birinci olan, Turbo Turabi lakaplı Turabi Çamkıran, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.


Esra Dermancoğlu, göbeğini açıkta bırakarak verdiği pozu sayfasında paylaştı ve isyan etti.

Esra Dermancoğlu, göbeğini açıkta bırakarak verdiği pozu sayfasında paylaştı ve isyan etti. Magazin Haberler

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde canlandırdığı Mukaddes Yenge rolü ile hafızalara kazınan, Bir Zamanlar Çukurova'da son olarak rol alan oyuncu Esra Dermancıoğlu, takipçilerinin 'biraz zayıfla' önerisine kendi tarzında yanıt verdi.

Dans videolarıyla dikkat çeken ünlü oyuncu yaptığı paylaşıma "Tatloşlar ya ben zayıflamazsam n'olur ya? Ayıp etmiş olmazsam bu şekil devam etmek istiyorum… Olmaz mı? #cezanne ressam olur kendisi bilmeyenlere. Belki ben o dönemin kadınıyım! Zayıflamayacağım ya! Net! çok da bebeyim pardon da. Makarna suyu koyun hadi!" notunu düştü.


Berdan Mardini'nin konserinde havaya 3 bin dolar atıldı!

Berdan Mardini'nin konserinde havaya 3 bin dolar atıldı. Magazin Haberler

Berdan Mardini, yine konserde dolar yağmuruna tutuldu. Önceki akşam Kıbrıs'taki bir otelde sahne alan Mardini, peşe peşe şarkılarını seslendirirken bir kadın hayranı elinde bir topar dolarla sahneye çıktı.

3 bin dolar yani yaklaşık 29 bin TL ile sahneye çıkan kadın, elindeki 1 dolarları şarkıcının kafasından aşağı atmaya başladı. 1 dolarlık banknotlar halindeki paraların dökülmesi 7-8 dakikayı buldu.

Mardini'ye hayran olduğunu dile getiren genç kadın, "Feda olsun. Daha iyilerini hak ediyor" dedi. Şarkıcı "Artık bana Dolar Mardini diyebilirsiniz" diyerek espri yaptı.


fenomen Pınar Fortuna Yılmaz'ın gerçek mesleğini duyan, şaşıp kalıyor.

fenomen Pınar Fortuna Yılmaz'ın gerçek mesleğini duyan, şaşıp kalıyor. Magazin Haberler

Pınar Fortuna Yılmaz, 200 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı iddialı pozlarıyla akılları baştan alıyor. Birçok kişinin görür görmez manken sandığı Yılmaz'ın gerçek mesleğini duyanlar, şaşkına dönüyor.

1988 doğumlu Pınar Fortuna Yılmaz, Edirne'de büyüdü. Trakya Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmenliği okuyan Yılmaz, mezun olduktan sonra uzun bir süre atanamadı.

Mankenlik ajanslarında da şansını deneyen fenomen, burada da aradığını bulamadı ve geçim sıkıntısı nedeniyle bambaşka bir kariyer planı çizmeye karar verdi.

fenomen Pınar Fortuna Yılmaz'ın gerçek mesleğini duyan, şaşıp kalıyor. Magazin Haberler

Bir inşaat firması kuran Yılmaz, işi yalnızca şirketten yönetmiyor. Aynı zamanda, bütün gününü şantiyelerde geçiriyor.Yılmaz, zaman zaman inşaat çalışmaları sırasında verdiği pozlarla da olay oluyor.

Güzel fenomen, Instagram'ın hikaye kısmından, günlük olarak şantiye görüntülerini paylaşıyor.Yılmaz'ı görenler, ilk bakışta yabancı bir model olduğunu düşünüyor.

Özel hayatı hakkında konuşmayı sevmeyen inşaatçı güzelin, sevgilisi olup olmadığı ise bilinmiyor.


Magazin Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2021-11-01T16:32:39 ][ Okunma : 1297 ]google-newste takip edin