Frauke Ludowig ile özel bir röportajda Daniel Craig, kendinden şüphe duymayı ve çok fazla votka martini ile geçen bir geceyi anlatıyor.

Takım elbisesi mükemmel uyuyor, kravatı ve cep mendili gerçek stili ve o karizmatik gülümsemeyi ortaya koyuyor. 53 yaşındaki Daniel Craig, Londra'da karşımda durduğunda, dünyayı yeniden kurtarmak üzereymiş gibi görünüyor. Ama yeni Bond filmi "Ölmek İçin Zaman Yok", Majestelerinin hizmetinde 15 yıl sonra onun son filmi olacak. Akıllı Brit hiç de bükülmüş görünmüyor. Ancak gala sahnesi korkusunu soğukkanlılığıyla gizleyemiyor: "Elbette gerginim. Filmi kendimiz için değil seyirci için yapıyoruz."

Daniel Craig özel bir röportajda

Frauke Ludowig: Bunun son Bond filminiz olacağına inanmak zor.

Daniel Craig: Ama öyle!

Niye ya?

Durmak için her zaman bir zaman vardır. Ve şimdi geldi. Ama tabii ben de biraz üzgünüm.

Hayranlar ne bekleyebilir?

Harika bir hikaye - filmin inanılmaz olduğu ortaya çıktı. Çok gurur duyuyorum.

Rol hayatını değiştirdi

İlk başta yeni Bond olmak istemedin.

Doğru, o zamanlar birçok ilginç yönetmenle çalıştım ve bir kariyerim oldu. Rolü kabul edip başarısız olursam kariyerimin biteceğini düşündüm. Hayatımı değiştireceğinden korktum. Ve var - hayal edebileceğimden çok daha fazlası. Neyse ki daha iyisi için, çoğunlukla.

Daniel Craig James Bond bes film icin her seyini verdi Magazin haberler.

Fikrinizi kim veya ne değiştirdi?

Şükürler olsun ki, ailem de dahil olmak üzere, uzun ve yoğun bir şekilde konuştuğum iyi arkadaşlarım var. Ve herkes dedi ki: yapmazsan pişman olacaksın.

Votka martini ile kutladı

Rolü aldığınız çağrıya nasıl tepki verdiniz?

Yapımcı Barbara Broccoli beni aradığında Baltimore'daki süpermarkette dolu bir alışveriş sepetini itiyordum. Yiyecek yerine bir şişe votka, bir şişe vermut ve bir kokteyl çalkalayıcı aldım. Ve votka martini ile sarhoş oldum.

Kulağa iyi geliyor.

Ama aynı zamanda biraz üzgün çünkü yalnızdım. Daha sonra yüzümde kocaman bir gülümsemeyle bir bara gittim. Garson bana ne olduğunu sordu. Ama ona söyleyemezdim. Kesinlikle deli olduğumu düşündü.

Setteki ilk Bond, James Bond'unuzu hatırlıyor musunuz?

Bu korkutucuydu.

Niye ya?

Çok fazla ağırlığı olan ikonik bir çizgi. Olabildiğince rahat olmak ve endişelenmemek istiyordum. Ama bu imkansızdı. Birkaç kez tekrarlamak zorunda kaldım.

Daniel Craig James Bond bes film icin her seyini verdi Magazin haberler.

Cümleyi aynanın karşısında pratik yapmadın mı?

Hayır, ama daha iyisini yapmalıydım!

Frauke Ludowig ile özel bir röportajda Daniel Craig, kendinden şüphe duymayı ve çok fazla votka martini ile geçen bir geceyi anlatıyor.

Takım elbisesi mükemmel uyuyor, kravatı ve cep mendili gerçek stili ve o karizmatik gülümsemeyi ortaya koyuyor. 53 yaşındaki Daniel Craig Londra'da karşımda durduğunda, dünyayı yeniden kurtarmak üzereymiş gibi görünüyor. Ancak yeni Bond filmi "Ölmek İçin Zaman Yok", Majestelerinin hizmetinde 15 yıl sonra onun son filmi olacak. Akıllı Brit hiç de bükülmüş görünmüyor. Ancak o soğukkanlılığıyla gala sahnesi korkusunu gizleyemiyor: "Elbette gerginim. Filmi kendimiz için değil seyirci için yapıyoruz."

Daniel Craig özel bir röportajda

Frauke Ludowig: Bunun son Bond filminiz olacağına inanmak zor.

Daniel Craig: Ama öyle!

İlk Bond filminiz Casino Royale çıkmadan önce bazıları sizi kötü bir oyuncu olarak görüyordu. Bu sana vurdu mu?

Bu konuda yapabileceğim hiçbir şey yoktu. Bond hayranları tutkulu, onunla bir bağları var. Ben yeniydim ve insanlar Pierce Brosnan'a alışkındı. Bu onun James Bond'uydu! Ne yapmalıyım? Tek şansım iyi bir filmdi!

Ve başardın.

Filmi özel efektler olmadan izlediğimde işe yarayacağını biliyordum. Ama bu kadar başarılı olacağını düşünmemiştim. Çok minnettar ve mutluydum. Ve fan tepkisi beklediğimden daha fazlaydı.

Daniel Craig James Bond bes film icin her seyini verdi Magazin haberler.

Kendinizi bir filmde görmek kolay mı?

Kendimi ilk gördüğümde kendime soruyorum: Neden orada öyle duruyorsun? Burada ne yapıyorsun? Sonra sadece kendime bakıyorum. Ancak o zaman diğerlerinin nasıl oynadığını görebilirim. Ama ben zaten iyileştim. Şimdi filmi galasında tekrar izliyorum, ondan sonra bir daha asla.

Seni kim eleştirebilir?

Yönetmen, elbette - Ben de onun kararına güveniyorum. Filmden sonra çok geç.

"Ben James Bond gibi değilim"

Bunca yıldan sonra, James Bond'da Daniel Craig ne kadar var?

Bence tüm oyuncular her rolde kendilerinden bir şeyler olduğunu söyleyecektir. Böyle olmaması da mümkün değil. Ama James Bond'dan olabildiğince uzağım. Ben hiç onun gibi değilim.

Şimdi 007'nin sonu. Gelecek için planlarınız neler? Zaten emekliliği mi düşünüyorsunuz?

Hayır, oyunculuk yapmayı seviyorum. Sadece: Yaşlandıkça, metinleri öğrenmek daha zor hale gelir. Ama beynim çalıştığı sürece oynuyorum ve insanlar beni görmek istiyor.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-10-04T12:22:30 ][ Okunma : 539 ]google-newste takip edin