Magazin Haberler | Guncel Magazin Haberler
 • 09.09.2021 21:11:41

  Jasmine Tookes David Borrero rüyalar gibi bir düğün yapti.


  Jasmine Tookes David Borrero rüyalar gibi bir düğün yapti.

  rüyalar gibi düğün yaptilar

  Victoria's Secret modeli Jasmine Tookes (30), Snapchat Yöneticisi Juan David Borrero (31) ile 4 Eylül 2021'de memleketi Ekvador'da evlendi. Rüya bornozunu Instagram'da paylaşıyor ve masalsı  ruyalar gibi düğünü hakkında övgüler yağdırıyor.

  Zuhair Murad'dan rüya Gelinliği

  Jasmine Tookes ve Juan David Borrero cesaret etti! İkisinin düğünü tek kelimeyle özetlenebilir: peri masalı! Model, hayatının en güzel gününe dair resimli bir kitaptan harika bilgiler paylaşıyor ve tek başına gelinlik bile birçok kadını ışıldatmalı. Zuhair Murad için yaptığı ilk moda şovundan beri biliyordu: Bu tasarımcının bir elbisesiyle evleneceğim! Bunu Vogue ile yaptığı bir röportajda açıkladı. Jasmine Tookes şimdi bu hayalini gerçekleştirdi. İnci ve pul işlemeli zamansız bir elbise, İtalyan tül ve çıkarılabilir bir balo elbisesi etekle kamerayla parlıyor. Yazısında hayalindeki cübbesini bir kez daha övüyor: "Klasik ve zamansız güzel gelinliğimi gerçeğe dönüştürdüğünüz için teşekkür ederim. Bu bir sanat eseri! Onu sonsuza kadar evimde sergilemek istiyorum!" Kocası bir Armani kruvaze smokin giyiyordu.

  Model, detaylı elbisesini pırlanta küpeler ve nişan yüzüğü ile kombinliyor. Saç basitçe bir topuz şeklindedir. Zamansız ve klasik bir görünüm!

  Yasemin Tookes ve kocası

  Jasmine Tookes David Borrero rüyalar gibi bir düğün yapti Magazin haberler.

  Yılın rüya düğününde sınırlar! Jasmine Tookes, kocasıyla 2016 yılında profesyonel olarak tanıştı. ve ruyalar gibi düğün, Eylül 2020'de sevgilisi ona evlenme teklif etti.


  Jasmine Tookes David Borrero rüyalar gibi bir düğün yapti. : Magazin Haberler

  Haber Ekliyen : Kervanlar[ Haberi Ekleyen] (Kervanlar) | 09.09.2021 21:11:41 | Okunma : 62 ]

  google-news 


 • Site: 0,08 Yuklendi.