Türk sanat ve dizi dünyasına birçok yıldızı kazandırmasıyla bilinen Miss Turkey  yarışmasının 2021 ayağı son buldu. Birincilik ipini kimin göğüsleyeceği merakla beklenen yarışmada, 14 numaradaki

Dilara Korkmaz Türkiye'nin en güzel kızı unvanını aldı.

Bir evde 2 Miss Turkey! Dilara Korkmaz, 2010 Türkiye dördüncüsü Dilay Korkmaz'ın kardeşi çıktı

Türkiye'nin en güzel kızlarını seçmek adına düzenlenen ve bir gelenek haline gelen  Miss Turkey yarışmasının bu yılki Türkiye Güzeli Dilara Korkmaz oldu. Korkmaz'ın 2010 yılında aynı yarışmada dördüncü olan Dilay Korkmaz'ın kardeşi olduğu ortaya çıktı.

Her yıl merakla beklenen Miss Turkey tacını bu sene Dilara Korkmaz taktı. Kısa sürede pozları ve hayatıyla gündem olan Korkmaz'ın ünlü sunucunun kardeşi olduğu da öğrenildi.

Dilay Korkmaz'in Kardesi Çikti

Türkiye'nin en güzel kızı seçilen Dilara Korkmaz'ın ablası Dilay Korkmaz da daha önce yarışmada dereceye girmişti. 2010 yılında gerçekleşen yarışmada Dilay Korkmaz, dördüncü olmuştu.

Kardeşi birinci olduktan sonra Instagram hesabından paylaşım yapan sunucu Dilay Korkmaz, "Arkadaşlar bir eve iki  Miss Turkey tam oldu" notunu düştü.

DİLARA KORKMAZ KİMDİR?

Dilara Korkmaz Türkiye'nin en güzel kızı unvanını aldı.

23 yaşında ve 1,77 boyunda olan Korkmaz, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Finans bölümünde yüksek lisans yapıyor. Dilara Korkmaz'ın ablası Dilay Korkmaz da daha önce yarışmada dereceye girmişti. 2010 yılında gerçekleşen yarışmada Dilay Korkmaz, dördüncü olmuştu.


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-09-09T10:44:03 ][ Okunma : 1070 ]google-newste takip edin