Sibel Can sahnede şarkı okurken, kıyafetinin ve rüzgarın azizliğine uğrayınca aniden göğsü açıldı.

Sibel Can sahnede şarkı okurken, kıyafetinin ve rüzgarın azizliğine uğrayınca aniden göğsü açıldı. programına sezon arası verdikten sonra konserlerine hız kesmeden devam eden Sibel Can, önceki akşam Bodrum Antik Tiyatro'da talihsiz bir kaza yaşadı.

Ünlü sanatçı Sibel Can, sahne aldığı Bodrum'da dinleyenlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Bodrum Antik Tiyatro'da sahne alan ve şarkılarıyla adeta parlayan ünlü sanatçıyı dinleyenler, şarkılara eşlik ederek mest oldu. Bu sezon ikinci kez soluğu Bodrum'da alan Sibel Can, sade makyajına rağmen güzelliği ile göz kamaştırdı.

Dansları ve şarkılarıyla Bodrum'u sallayan Sibel Can, sahne kazası da yaşadı. Sahnede şarkılarından birini seslendirirken dekolteli elbisesinin üst kısmı açıldı.Durumu fark eden görevliler ünlü şarkıcıyı uyardı. Sibel Can hemen durufumu fark edip elbisesini düzeltti. Bu anlar, konseri izleyen bir hayranı tarafından kaydedildi.

Korumasi hemen devreye gecip siper oldu

Sibel Can'ın Bodrum'da konser verirken gogsu acildi. Magazin haberler

Önceki akşam Bodrum'da konser veren Sibel Can, talihsiz bir kaza yaşadı. Dekoltesinin azizliğine uğrayan Can'ın göğsü açıldı. Şarkıcının durumu fark etmemesi üzerine sahneye atlayan koruma, Can'ın önüne geçerek kıyafeti düzeltti.

sahnede şarkı okuyan şarkıcı, kıyafetinin ve rüzgarın azizliğine uğrayınca göğsü açıldı. Durumu fark eden koruma direk sahneye çıkarak Can'ın elbisesini düzeltti. Durumu anlayan şarkıcı ise hemen arkasını dönerek üstüne çeki düzen verdi.

Ünlü sanatçı Sibel Can, sahne kazası yaşadı göğsü açıldı.talihsiz kaza bir hayranı tarafından anbean kaydedildi.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-08-21T17:46:31 ][ Okunma : 4900 ]google-newste takip edin