Kill Bill'in dovus hocasi Sonny Chiba Covid 19 oldu

Kill Bill'in dovus hocasi Sonny Chiba Covid 19 oldu

Kill Bill'in yıldızı Corona'dan öldü Dövüş sanatları yıldızı Sonny Chiba, Covid 19 hastalığına bağlı komplikasyonlardan öldü.


Japon aktör Sonny Chiba (1939-2021) öldü, en iyi dövüş sanatları yıldızı olarak tanınan Chiba, 82 yaşındaydı. Perşembe günü bir Covid 19 hastalığı ile bağlantılı komplikasyonlar nedeniyle öldü, menajeri ve yöneticisi ABD ticaret dergisi "Variety"'yi onayladı.
Hattori Hanzo'yu oynadı

Chiba, 1939'da Japonya'nın Fukuoka kentinde doğdu ve 1960'lardan bu yana 200'den fazla TV ve film yapımında rol aldı. Dövüş sanatçısı, karate ustası Masutatsu "Mas" Oyama'nın altında eğitim gördü ve özellikle sayısız dövüş sanatları filmleriyle tanındı. Daha sonra batı yapımlarında da yer aldı.

"Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Drift"inde Chiba bir yakuza patronuydu. Muhtemelen dövüş sanatları filmlerine daha az aşina olan, ancak çok özel bir rolle hatırlanacak olan yerel film hayranları tarafından hatırlanacak. Quentin Tarantino'nun (58) "Kill Bill - Cilt 1" filminde başrol oyuncusu Uma Thurman'a (51) kılıç yapan Hattori Hanzo'yu canlandırdı.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-08-20T21:16:01 ][ Okunma : 511 ]google-newste takip edin