Magazin Haberler | Guncel Magazin Haberler
 • 15.08.2021 19:17:50

  yanginda evi yanan fatma teyzeye demet akalin o sozu tuttu.


  yanginda evi yanan fatma teyzeye demet akalin o sozu tuttu.

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde çıkan yangında çoğu yurttaş evlerini ve hayvanlarını kaybetmişti. Büyük yangından zarar görenler için gönüllüler ve sivil toplum kuruluşları seferber olmuş, bölgedeki yurttaşlara yardım ulaştırabilmek için var gücüyle çalışmıştı.

  Demet Akalin soz vermisti

  Yangın felaketinde hem sosyal medyada hem de yardım kuruluşları aracılığıyla yaraları sarmaya çalışan ünlü şarkıcı Demet Akalın da, yangında kaybettiği evinin bahçesine attığı yatak üstünde uyuduğu anlarla yürekleri parçalayan Fatma Öksüzoğlu'na ev sözü vermişti.

  Twitter hesabından paylaşımda bulunan şarkıcı, "Teyzemi buldum. Evini döşemesi, yatağı bizden... " ifadelerini kullandı. En yakın zamanda yardım derneği kuracağını da belirten Akalın, "Çok yardım geliyor. Haluk (Levent) nasıl kurdu acaba? Şu dünyada işe yaradığını hissetmek..." şeklinde konuşmuştu.

  fatma teyzeyi bulmak icin harekete gecti Yangın felaketinde hem sosyal medyada hem de yardım kuruluşları aracılığıyla yaraları sarmaya çalışan ünlü şarkıcı Demet Akalın, yangında kaybettiği evinin bahçesine attığı yatak üstünde uyuyan Fatma Öksüzoğlu bulmak için harekete geçmişti.Twitter hesabından paylaşım yapan 49 yaşındaki şarkıcı, "Teyzemi buldum. Evini döşemesi, yatağı bizden..." ifadelerini kullanmıştı.

  yanginda evi yanan fatma teyzeye demet akalin o sozu tuttu Demet Akalin Twitter hesabından paylaşımda bulundu

  yanginda evi yanan fatma teyzeye demet akalin o sozu tuttu


  yanginda evi yanan fatma teyzeye demet akalin o sozu tuttu. : Magazin Haberler

  Haber Ekliyen : Kervanlar[ Haberi Ekleyen] (Kervanlar) | 15.08.2021 19:17:50 | Okunma : 105 ]

  google-news 


 • Site: 0,08 Yuklendi.