Khloe Kardashian ilk 14 yasinda seks yaptim

Khloe Kardashian ilk 14 yasinda seks yaptim

Henüz 14 yaşındayken son derece etkileyici bir adamla tanıştığını anlatan Kardashian "O bana daha genç olduğunu söylemişti. Ben de ona yaşım konusunda yalan söylemiştim. 14 yaşındaydım ama 16 olduğumu söyledim" diyerek o günleri anlattı

İLK CİNSEL DENEYİMİMİ 14 YAŞINDA YAŞADIM"

"İlk cinsel deneyimimi yaşadığımda henüz 14 yaşındaydım. Ama kendimi yeterince olgun sanıyordum" diyen Kardashian "Şimdi bu kadar erken yaşta cinsel deneyim yaşamının bir hata olduğunu düşünüyorum. Bekaretinizi kaybetmek hayatınızın geri kalanını da etkileyecek bir karar" ifadelerini kullandı.

Khloe Kardashian, bir TV kanalında yaptığı bekaret itirafıyla gündeme geldi. İlk cinsel deneyimini henüz 14 yaşındayken kendisinden oldukça büyük bir adamla yaşadığını belirten Kardashian, "Şimdi bu kadar erken yaşta cinsel deneyim yaşamının bir hata olduğunu düşünüyorum" dedi.

ABD'nin önde gelen TV yıldızlarından olan Khloe Kardashian, özel yaşamıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Kardashian, ilk cinsel deneyimini henüz 14 yaşındayken kendisinden oldukça büyük bir adamla yaşadığı belirtti.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-08-07T10:44:42 ][ Okunma : 663 ]google-newste takip edin