Paulina Porizkova ciplak Pozuyla sosyal medyayi salladi

Paulina Porizkova ciplak Pozuyla sosyal medyayi salladi
Model Paulina Porizkova Vay canına! sıcak fotoğraflarla sosyal medyayi deprem gibi salladi

Vay be, şimdi Liz Hurley (55) için zorlu bir rekabet var! Tıpkı Hollywood yıldızı Hugh Grant'in (59) eski sevgilisi gibi Paulina Porizkova da bir gençlik pınarına düşmüş görünüyor. 55 yaşındaki yerli Çek, sıcak fotoğraflarla interneti coşkuyla sevdi ve yaşın onun için gerçekten sadece bir sayı olduğunu kanıtladı.

Gençlik pınarına mı düştün?

İster rüya gibi bir zeminin önünde bikiniyle, ister havuzda üstsüz olsun, isterse egzersiz sırasında cimri spor kıyafetleriyle - Paulina Porizkova her zaman güzel bir figür çiziyor. Instagram fotoğraflarıyla hayranlarını şaşırttı. Ve aslında 55 yaşındakilerin fotoğraflarına baktığınızda hayretler içinde gözlerinizi ovuşturmanız gerekiyor. Biri diğerinden daha sıcak. İki çocuk annesi, iyi eğitimli vücudunu sergilemeyi sever ve yalnızca çelik gibi sert bir çamaşır tahtası midesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda neredeyse kırışıksız bir yüz sunar. Paulina'nın takipçilerinin artık coşkudan kurtulamamasına şaşmamalı.

Güzellik doktoru biraz yardımcı oldu mu? Paulina'ya göre her şey saf doğadır. Şimdiye kadar bıçak altına yatmadı ve Botoks da onun için söz konusu değil. Bunun yerine model, cildi sıkılaştırmak için Pilates, dans, bisiklet ve ultrason tedavilerine güveniyor. Söylediği gibi: Çalışkanlık olmadan kazanç olmaz!

Paulina Porizkova ciplak Pozuyla sosyal medyayi salladi. Magazin haberler

80'lerde başarılı modelleme kariyeri

Paulina Porizkova, 80'lerde bir model olarak atılımını kutladı. O sırada mankenlik ajansı “Elite Model Management” tarafından imzalandı ve “Vogue” veya “Sports Illustrated Swimsuit Issue” gibi ünlü dergilerin kapaklarını süsledi. Playboy'da da beğenilebilirdi. Paulina, 1989'dan 2018'e kadar müzisyen ve “The Cars” şarkıcısı Ric Ocasek († 75) ile evlendi ve Jonathan ve Oliver adında iki oğlu oldu.

Diyer resimlere bakmak icin tikla


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-07-11T17:25:22 ][ Okunma : 2414 ]google-newste takip edin