Scarlett Johansson Bir Cilt Bakım Markası Başlatıyor

Scarlett Johansson Bir Cilt Bakım Markası Başlatıyor
  • Bu sabah Good Morning America'da aktris Scarlett Johansson bazı önemli kişisel haberleri duyurdu: Kendi cilt bakım markasını piyasaya sürüyor. Onlarca yıllık oyunculuk ve yapımcılık kariyerinden ayrılan Kara Dul yıldızı, bir süredir güzellik alanındaki bu yeni proje üzerinde sessizce çalıştığını söylüyor.

  • Johansson, bu sabah GMA ile Zoom röportajı sırasında "Son üç yıldır kendi cilt bakım hattımı geliştiriyorum" dedi. Marvel Studio'nun Black Widow filminde film prodüksiyonunu aniden durduran pandemi, Johansson'a Ocak 2022'de piyasaya sürülmesi planlanan markayı geliştirmeye odaklanması için zaman verdi. "Geçen yıl gerçekten ona çok fazla zaman ayırmama izin verdi, "dedi. "Bu bir aşk emeğiydi, ama bunu dünyayla paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyım."


  • Johansson, ünlü bir yüzün ötesinde, girişimci ve güzellik/moda yöneticisi Kate Foster'ın yardımıyla gelecek ürün yelpazesini geliştirerek aktif bir kurucu ortak olmayı planlıyor.
  • Foster, gelecek yılın lansmanından çok önce spoiler veremediğini söylese de, cilt bakımı söz konusu olduğunda kendisinin ve Johansson'ın benzersiz bir misyonu ve bakış açısı olduğunu söylüyor. Foster, Refinery29'a e-posta yoluyla "Bu marka, temiz cilt bakımı konusundaki gerçek tüketici anlayışlarını Scarlett'in vizyoner bir yaratıcı olarak yetenekleriyle birleştirerek, kalabalık bir pazarda ayrı duracak kadar güçlü" dedi. "Çağrı zamanında ve evrenseldir ve çizgi, Scarlett'in doğru olanı elde etmek için yıllarca süren çabasının ve ısrarının sonucudur."
  • 36 yaşındaki Marvel yıldızının şimdiden örnekleri test ettiğini de biliyoruz. Johansson bu Pazartesi günkü röportajda "Tüm ürünlerimizi test ediyordum" dedi. Yıldızın ışıltılı parıltısı, giydiği nemlendiriciyi elde edene kadar tüm güncellemeleri dikkatlice takip etmemiz için yeterli bir onay görevi görüyor.


Magazin Haberler Editörü : ElaNur
Magazin Haberler 
Editör : ElaNur

[ 2021-07-03T11:24:10 ][ Okunma : 822 ]google-newste takip edin