Brad Pitt ve andra Day ile yeni aşki buldu

Brad Pitt ve <span>and</span>ra Day ile yeni aşki buldu
  • İddiaya göre, Andra Day ve Brad Pitt, Nisan 2021'de birbirleriyle yoğun bir şekilde flört ettiler ve numara alışverişinde bulundular. Şimdi şarkıcı sade bir dil konuşuyor.

  • 46 yaşındaki Angelina Jolie'den ayrıldıktan sonra 57 yaşındaki Brad Pitt'in farklı kadınlarla birkaç ilişkisi olduğu söyleniyor. Hollywood söylenti değirmeni, oyuncunun aşk hayatı hakkında kaynıyor. Bu sözde bağlantılardan biri 36 yaşındaki şarkıcı Andra Day. 36 yaşındaki bir röportajda, "Bir Zamanlar Hollywood'da" aktörü hakkında neler hissettiğini anlatıyor.
  • Sahne arkasında şiddet içeren flörtler mi?

  • İçeriden birisine göre, Andra Day ve Brad Pitt bu yıl Oscar'larda bir araya geldi. Kaynak, İngiliz "Mirror" dergisine, şarkıcı ve aktörün sahne arkasında birbirleriyle yoğun bir şekilde flört ettiklerini ve ardından numara alışverişinde bulunduklarını söyledi. O zamandan beri, iki ünlünün birbirleriyle bir ilişkisi olduğu söyleniyor.


  • Andra Day'den Brad Pitt'e: "Birbirimizi tanımıyoruz bile"

  • ABD'li Amerikan haber dergisi "Entertainment Tonight" ile yaptığı röportajda şarkıcı, şimdi Brad Pitt ile ilişkisi olduğunu veya olmadığını ortaya koyuyor. Ve sadece bu da değil: İddiaya göre Andra Day aktörle hiç tanışmadı. 28 Haziran 2021'deki BET Ödülleri töreninde Brad Pitt ile iddia edilen ilişkisi sorulduğunda, gülerek cevap verdi: "Aman Tanrım, özellikle de hiç tanışmadık".

  • Şarkıcı daha sonra Brad Pitt ile aralarındaki aşk ilişkisine dair iddiaların hayalden başka bir şey olmadığını açıkça ortaya koyuyor: "Biz beraber değiliz. Birbirimizi tanımıyoruz bile". Şarkıcı, Akademi Ödülleri'nde sahne arkasındaki gizli bir ilişki hakkında hiçbir şey bilmek istemiyor. "Ayna"daki sözde içeriden açıklamaları şu sözlerle yorumluyor: "Muhtemelen o gün biri canı sıkıldı". Ancak 36 yaşındaki oyuncu bunu mizahla karşılıyor: "Komik".


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-07-02T20:36:52 ][ Okunma : 424 ]google-newste takip edin