Diana heykeli icin hayranlar çok hayal kırıklığına uğradı

Diana heykeli icin hayranlar çok hayal kırıklığına uğradı
  • Bugün nihayet zamanı gelmişti: Prens William ve Prens Harry, rahmetli anneleri Prenses Diana'nın heykelini açtılar. Ama anma herkes tarafından kutlanmadı 

  • Prenses Diana sadece 36 yaşındaydı. 31 Ağustos 1997'de Paris'te trajik bir trafik kazasında öldü. Bugün, 1 Temmuz 2021, 60 yaşında olacaktı. Bu vesileyle, oğulları Harry (36) ve William (39) Galler Prensesi'nin yeni bir heykelini yaptırdı. Bugün Kensington Sarayı'nın "Batık Bahçesi"nde iki kardeş tarafından törenle açıldı.

  • Herkes Prenses Diana'nın anıtı konusunda hevesli değil


  • Heykel Diana'yı etrafında birkaç çocukla gösteriyor. Bu, onun her zaman fakirlere ve zayıflara ne kadar bağlı olduğunu göstermek içindir. Ellerini koruyucu bir şekilde çocukların etrafına sarar. Ancak çevrimiçi olan herkes heykelden memnun değil. Bir Twitter kullanıcısı, "Saygısızlık etmek istemem ama heykel kocaman bir adama benziyor" diye yazıyor veya "Hayır, bu iyi bir heykel değil. Kim onayladı?" Birçoğu, Diana'nın neden kendi çocuklarıyla değil de yabancılarla gösterildiğini merak ediyor.

  • Ama sonuçta muhtemelen bir anıtla herkesi tatmin edemezsiniz, çünkü zevklerin farklı olduğu bilinir. Ana şey, Diana'nın ailesinin heykelden memnun olmasıdır. William ve Harry açılışta mutlu görünüyorlardı, hatta birbirleriyle şakalaşıyorlardı. Bugün kardeşler arasında bir tartışma gibi görünmüyordu, ikisi de son derece profesyonelce davrandı. Anne Diana muhtemelen ölümünden çok uzun yıllar sonra oğullarını yeniden birleştirmeyi başardı.


Dünyadan Haberler Editörü : Kervanlar
Dünyadan Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-07-02T19:51:28 ][ Okunma : 717 ]google-newste takip edin