Şeyma Subaşı'nın sevgilisi dolandırıcı,mi işte detaylari.


Şeyma Subaşı'nın sevgilisi dol<span>and</span>ırıcı,mi işte detaylari. - Magazin Haberler

  • Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin dolandırıcı olduğu iddia edilmişti. Mısırlı gazeteci Amer Fouad çarpıcı açıklamalarda bulundu  Mısırlı gazeteci, Mohammed Alsaloussi'yi ifşa etti

  • Şeyma Subaşı'nın evlilik teklifi aldığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkında ortaya atılan dolandırıcı iddiaları konuşulmaya devam ederken Mısırlı gazeteci Amer Fouad çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mısırlı gazeteci, Mohammed Alsaloussi hakkında 'Milyarder olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi'nin Mısır kaynaklı haberlerde adı bile geçmiyor. Milyarder falan olamaz' dedi. Fouad'un açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

  • Ünlü fenomen Şeyma Subaşı bir süredir aşk yaşadığı Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi almasının ardından Mısırlı sevgilisi hakkında 'milyarder değil, dolandırıcı' iddiaları gündeme geldi.

  • Mısırlı gazeteci Amer Fouad, Günaydın'a Mohammed Alsaloussi hakkında açıklamalarda bulundu. Fouad, 'Milyarder olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi'nin Mısır kaynaklı haberlerde adı bile geçmiyor. Arap medyasındaki küçük haberler, Türk medyasının çevirisi niteliğinde. O da 'ünlü bir televizyoncunun eski karısıyla evlenen Mısırlı' şeklinde... Adam Mısır için bir bilinmeyen. Mısır'ın en zengin sekiz ailesinden birinin mensubu olduğu yalan! Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, adı bile geçmiyor. Zaten Mısır'ın zengin listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Medoo'nunki değil.

  • Mısır'da bir şeyhin oğlu olduğu yazılmış. Bu da yanlış. Mısır'da şeyh sadece din adamlarına deniyor. Araplar gibi Mısırlı zenginlere şeyh denmiyor. Babasının ismini de araştırdım ona dair de bir şey bulamadım. Ben yıllarca Mısır'da yaşamış bir gazeteci olarak bu kişinin ismini hiç duymadım. Amerika'da yaşadığı söyleniyor ama zengin bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın mutlaka bilirdik. Fotoğraflardan zengin biri gibi duruyor ama milyarder falan olamaz. Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı belli, topu topu 20 kadar. Onların arasında da yok! Mısır'da adından söz edilen bir iş adamı da değil. Ben hiç duymadım.'


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-06-13T11:42:02 ][ Okunma : 675 ]google-newste takip edin