• Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas, kızları Carys'i tebrik ettiler. 18 yaşındaki öğrenci okuldan ayrılma sertifikasını geçti.

  • Catherine Zeta-Jones (51) ve kocası Michael Douglas (76) bundan daha gurur duyamazdı: Kızı Carys (18) liseden mezun oldu. Michael Douglas, okul kutlamaları sırasında çekilmiş ve mezunu ve ailesinin yanı sıra kardeşi Dylan'ı (20) görebileceğiniz bir aile fotoğrafı üzerine "Carys'i ve 2021'in tüm sınıfını tebrik ediyoruz!" "Annen ve ben seninle gurur duyuyoruz! Seni çok seviyoruz ve geleceğini dört gözle bekliyoruz, en iyisi henüz gelmedi!" Diye yazıyor Michael Douglas. Eşi de fotoğrafı paylaştı ve şöyle yazdı: "Ne gurur verici bir gün. Kızımız uluslararası lise diplomasını büyük bir başarı ile geçti! Sen harikasın ve seni seviyoruz."

  • Yakın zamanda Zeta-Jones, Carys'in ebeveynlerinin izinden gitmek istediğini açıkladı. "Chicago" aktris, ABD yayıncısı CBS'deki "The Drew Barrymore Show" da 18 yaşındaki çocuğun okulda tarih ve siyasetle de ilgilendiğini, ancak "tutkusunun" "kamera önünde" olduğunu açıkladı.


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-05-21T21:27:40 ][ Okunma : 1034 ]google-newste takip edin