• Lady Gaga, yaşadığı taciz hakkında açıkça konuşana kadar yedi yıl sessiz kaldı. "The Me You Can't See" adlı belgesel dizisinde şarkıcı, tecavüz ve bugüne kadar yara izi olarak kalan fiziksel ve psikolojik sonuçları üzerine düşünüyor.

  • Lady Gaga, bir müzik yapımcısı ondan soyunmasını istediğinde 19 yaşındaydı. Gelecek vadeden sanatçının cevabı "Hayır" olduğunda, olan şu anda 35 yaşındaki çocuğa hayatının geri kalanında ne olacaktı. Lady Gaga tecavüze uğradı. Oprah Winfrey ile yeni belgesel dizisi "The Me You Can't See", 66 yaşındaki şarkıcı, "Donmuştum ve hatırlayamıyorum" diye açıklıyor. O andan itibaren hayatını sadece zihinsel olarak değil, ayrıca fiziksel olarak. Çünkü Lady Gaga, tecavüzcüsünden hamile kalır.

  • Lady Gaga: "Beni tamamen değiştirdi"


  • Sadece dinleyerek boğazda ağrı ve yumruyu tetikleyen müzisyenin açıklamaları var. Lady Gaga, Apple TV dizisinde kendi acısının nasıl hissizliğe dönüştüğünü anlatıyor. "Sonra haftalarca, haftalarca ve haftalarca hastaydım ve bana tecavüz eden kişi beni bir köşede hamile bıraktığında hissettiğim acının aynısı olduğunu fark ettim," dedi Gaga ağlayarak.

  • Şarkıcı hala travma sonrası stres bozukluğundan muzdarip. Cinsel tacizden sonra sadece çaresizlik değil, çoğunlukla suçluluk duygusu vardı. "Kendimi nasıl suçlamayacağımı bilmiyordum ya da bunun benim hatam olduğunu düşünmüyordum. Hayatımı gerçekten değiştiren bir şeydi. Beni tamamen değiştirdi," dedi 35 yaşındaki, Did'in ardından iç mücadelesini anlattı. "TalkTimes" a karşı.

  • Lady Gaga, tecavüzcünün adı konusunda bugüne kadar sessiz kaldı


  • Bu, etkilenenlerin çoğuna musallat olan bir düşünce atlı karıncasıdır. "Kıyafetler miydi?" veya "Ona bunu yapma hakkı veren bir şey mi yaptım?" - tüm bunlar Lady Gaga'yı da alt eden düşüncelerdir. "Giysilerim ve kışkırtıcı tavrım nedeniyle, bir şekilde kendime bulaştığımı - bunun benim hatam olduğunu düşündüm," diye itiraf ediyor "Pokerface" tercümanı. Lady Gaga, müzik yapımcısının adını gizli tutmaya devam ediyor. Onu korumak istediği için değil, onunla bir daha görüşmek zorunda olma düşüncesi dayanılmaz olduğu için.

  • Lady Gaga ve diğer taciz mağdurlarına açık muamele cesur, güçlü ve takdire şayan. Aynı zamanda şok kalır. Eğlence sektöründe bu tür eylemlerin nadir olmadığı gerçeği hakkında. Ancak mağdurların kendilerini suçlamak için kendilerine bakmaları gerçeğiyle ilgili çok daha fazlası. Bu tür ifadeleri sorgulayan kişiler tarafından ve sıklıkla polis tarafından "Ne giyiyordun?" suçlu bir kurbana tabi. "Hayatta kalanlar için nasıl bir şey biliyor musunuz? İnsanlara anlatmanın nasıl bir şey olduğunu biliyor musunuz?" Yaşamı boyunca olanlarla birlikte olan Lady Gaga'ya sorar. "Beni tamamen değiştirdi."


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-05-21T21:19:36 ][ Okunma : 706 ]google-newste takip edin