Yeliz Koç Dogacak olan cocugun cinsiyetini acikladi.


Yeliz Koç Dogacak olan cocugun cinsiyetini acikladi. - Magazin Haberler

  • Çocuğunuz için beklenti çok büyük. Sonbaharda Yeliz Koç ve Jimi Blue Ochsenknecht ilk kez ebeveyn olurlar. Artık çift, bir erkek mi yoksa bir kız mı dört gözle bekleyip bekleyemeyeceklerini öğrenebilir.

  • Birlikte Hannover'e taşınan 29 yaşındaki Jimi Blue Ochsenknecht ve 27 yaşındaki Yeliz Koç, ilk çocuklarının birlikte gelişine yavaş yavaş hazırlanıyor. Hızlandırılmış bir videoyla, aday ebeveynler kendilerine bir bebek karyolası kurarken gösterdiler. Tesisin doğmamış çocuğun cinsiyetini ifşa edip edemeyeceği konusunda çılgınca spekülasyonlar yapıldı. Yeliz ve Jimi bile bunu henüz bilmiyor gibiydi.


  • Yeliz Koç doktora giderken rapor verdi


  • Hamile kadın Instagram hikayesinde 20 Mayıs 2021 Perşembe günü annesinin pasaportunun fotoğrafını paylaşarak, "Hadi doktora gidelim, bakalım bugün öğrenebilir miyiz" yazdı. Bunun altına, her birinin gagasında açık mavi ve pembe bir bez bulunan iki küçük leylek olan bir emoji koydu. Bunun hakkında "kız mı erkek mi?" Yazıyor. Etkileyici, heyecan dolu, ultrason taraması için yola çıktı.

  • Yeliz Koç Dogacak olan cocugun cinsiyetini acikladi. Magazin haber

  • Şimdi sonucu yaklaşık 427.000 takipçisiyle paylaşıyor. Bir fotoğrafta 27 yaşındaki beyaz, iki parçalı bir takım elbise içinde, saçında çiçek çelenk bulunan kalem etek ve bir tanesi "Kız" olarak etiketlenmiş çok sayıda pembe balon var. . Hayranlarından, arkadaşlarından ve takipçilerinden çok sayıda tebrik, sadece birkaç dakika sonra göz alıcı Yeliz'in fotoğrafının altında toplanıyor.
  • Jimi Blue Ochsenknecht bir kızı bekliyor

  • Ve yakında baba olacak olan gururlu, sevdiklerinin aynı seriden bir fotoğrafını da paylaşıyor. "Dünyayı kim yönetiyor?", Beyoncé'nin hit filmi "Dünyayı Kim Yönetiyor?" Anlamına gelen "Dünyayı Kim Yönetiyor?" Bunun cevabı açık: "Kızlar".


Magazin Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2021-05-21T21:10:45 ][ Okunma : 1197 ]google-newste takip edin