Angelina Jolie ve Brad Pitt Boşanmasının Ortasında Kaldi

Angelina Jolie ve Brad Pitt Boşanmasının Ortasında Kaldi
  • Angelina Jolie, Brad Pitt'in Gözaltı Savaşının Ortasında "Kırık" Hissettiğini Hatırlıyor: "Biraz Yenilmiş Hissettim"
  • Angelina Jolie, yeni filmi "Bana Ölüler Dileyenler" in onun için neden bu kadar önemli olduğunu açıklıyor. 45 yaşındaki oyuncu, filmdeki Hannah Faber karakteriyle ilişki kurmasına izin veren "kırılmış" hissini hatırladı.

  • "Hepimizin zaman zaman yaptığı gibi, kendi hayatımda biraz dayak yediğimi hissettim ve kendimi bir arada tutmadığımı hissettim ve biraz kırık hissettim ve sadece yangından geçme fikri - sadece geçip Maleficent yıldızı, 4 Mayıs Salı günü yaptığı bir röportajda Access Hollywood'a verdiği demeçte lanet ateş, ”dedi.“ Ne olursa olsun, her şey size gelirken, üstesinden gelin. Öyleyse, bir kişi olarak böyle hissettiğinizde ve bu deneyimi ve bu büyümeyi bir karakter aracılığıyla tezahür ettirebileceğiniz bir sanat eserine sahip olmak için harika bir fırsata sahip olduğunuzda. "

  • 14 Mayıs'ta HBO Max'de vizyona girecek ve vizyona girecek olan The Who Wish Me Dead, kendi mücadelesiyle uğraşırken bir cinayete tanık olan genç bir çocuğu koruması gereken bir karakteri canlandırıyor. Entertainment Tonight ile ayrı bir sohbet sırasında aktris, Hannah'ı canlandırmaktan neden zevk aldığını açıkladı.

  • Eylül 2016'daki bölünmelerinin ardından eski kocası Brad Pitt ile boşanma dramına ve velayet savaşına katlanmaya devam eden Angelina, "Benim için çok iyileştiriyor, çünkü çok kırıldın ve sonra ayağa kalkıyorsun," dedi.

  • Angelina, ev hayatındaki değişiklikler nedeniyle film yönetmeye devam edemeyeceğini söyledi. Nisan ayında ET'ye verdiği demeçte, "Yönetmenliği seviyorum, ancak ailemde birkaç yıl boyunca yönetmenlik yapmamı mümkün kılmayan bir değişiklik oldu" dedi. "Daha kısa işler yapmam ve daha çok evde olmam gerekiyordu, bu yüzden birkaç oyunculuk işi yapmaya geri döndüm. Bu gerçekten doğru. "

  • Salt aktris ve 57 yaşındaki Akademi Ödülü sahibi birlikte, çocukları Maddox, 19, Pax, 17, Zahara, 16, Shiloh, 14 ve ikizler, Knox ve Vivienne, 12 paylaşıyor. Nisan 2019, boşanma davaları henüz sonuçlanmadı.

  • Bir kaynak, Us Weekly'nin Mart ayında, gencin mahkemede babasına karşı ifade vermesinin ardından, çiftin en büyük oğlunun ebeveynleri arasında yaşanan "boşanma ve velayetten nefret ettiğini" söyledi.

  • Baba ve oğul, Brad ve Angelina’nın bölünmesinin ardından çalkantılı bir ilişki yaşar. Ayrı bir kaynak In Touch'ın Mart ayında yaptığı açıklamaya göre, sorunlarına rağmen Bir Zamanlar… Hollywood'daki aktör çocuklarıyla uzlaşma konusunda “umudunu yitirmediğini” söyledi.

  • O sırada içeriden biri, "Brad, Maddox ile gerçek bir iyileşme ve ilerleme kaydedildiğini düşündü" dedi. "Brad, Maddox'u seviyor ve her zaman onun ve kardeşlerinin yanında olacak."


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-05-05T21:33:23 ][ Okunma : 791 ]google-newste takip edin