model Jessyca Egle kafasına vurularak ölü bulundu

model Jessyca Egle kafasına vurularak ölü bulundu
  • Florianópolis'e 68 kilometre uzaklıktaki Porto Belo Sivil Polis Karakolu, 29 yaşındaki fotoğraf modeli Jessyca Egle'nin ölümünü araştırmak için soruşturma başlattı. Dün bir arkadaşının evinde cansız bulundu. Askeri Polis, kurbanın başında ateşli silah izi bulunduğunu söyledi.

  • Jessyca, Balneário Camboriú'da ikamet ediyordu ve ilk başta soruşturmada tanık olarak nitelendirilen arkadaşının evinde birkaç gün geçirdi.

  • Model, ailesinin yaşadığı Porto Alegre'den geldiğinden geçen Cumartesin,den bu yana meslektaşını ziyaret etmişti. Başbakan'a göre, arkadaş sabah .7.00 civarında mülkün içinde bir ateşli silah çarpması duymak için uyandı. Ayağa kalktığında Jessyca'yı yanında 38 kalibrelik bir tabancayla cansız buldu. Soruşturma, çekimin modelin kendisinden mi yoksa başka birinden mi geldiğini bilmek istiyor. Evin ve civardaki diğer mülklerin, birisinin mülke giren veya çıkan birini kaydedebilecek güvenlik kameraları yoktur.

  • Modeli yatağında ölü bulan arkadaşı verdiği ifade, Egle'ın erkek arkadaşından ayrıldığı için aşırı depresyonda olduğu ve farklı davrandığını söyledi. Polis olay ile ilgili soruşturmaya devam ediyor.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-05-02T16:28:39 ][ Okunma : 818 ]google-newste takip edin