Bu Resimdeki kraliçe kim Acaba Tadinizmi?

Bu Resimdeki kraliçe kim Acaba Tadinizmi?
Ebeveynleri megastar ama Blue Ivy Carter onlara nereye gideceklerini söylüyor. İlk ağlaması bir hit oldu: Babam doğum odasında yeni doğan bebeğinin ağlamasini kaydetti ve "Glory" şarkısı için kaydetti. Blue Ivy şimdi dokuz yaşında annesiyle birlikte duyulabileceği ve görülebileceği "Brown Skin Girl" klibiyle ilk Grammy'sini kazandı.

Blue Ivy Carter: Ailesini parmağının etrafına sarıyor

51 yaşındaki rap kralı Jay-Z ve 39 yaşındaki R’n’B diva Beyoncé'nin ilk doğan çocuğundan bu yana istediğini elde etti. Ailesini küçük parmağının etrafına sarar. Jay-Z bir kez "Kendini şımartmamak imkansız çünkü bana benziyorsun" dedi. Süperstar gibi büyüyen küçük yıldız için hiçbir şey çok pahalı değildir. Eskiden altın varaklı bebek yatağı, bugün Louis Vuitton çantaları ve tasarımcı elbiseleri 10.000 dolardan fazla. Kıyafetler, Blue Ivy'nin kişisel stilisti Manuel Mendez tarafından bir araya getirildi. Ve Los Angeles'taki "Erken Eğitim Merkezi" okulunda zırhlı bir arabada çekiliyor. Hayranlar Beyoncé'ye "Kraliçe Bey" dese de ailenin gerçek kraliçesi Mavi Sarmaşık olarak adlandırılır.

Ailesi ona şarkı söylemeyi öğretir


Grammys 2018'de ailesiyle birlikte ortaya çıkması efsaneviydi. İkili çılgınca alkışladığında, kızı neredeyse papalık bir hareketle onları sakinleşmeye çağırdı. Ebeveynler hemen itaat etti.

Bu Resimdeki kraliçe kim Acaba Tadinizmi? - Magazin Haberler 

Blue Ivy ne olmak istiyor? Anne ve babadan olabildiğince başarılı. Özel bir öğretmen ona dans etmeyi öğretir. Ailesinden şarkı söylemeyi ve yazmayı öğrenir. Bu arada, en büyüklerine de tapıyorlar - hala üç yaşındaki ikizleri Rumi ve Sir var - o kadar çok çünkü Beyoncé daha önce birkaç düşük yapmıştı ve artık çocuk sahibi olamayacağına inanıyordu. Hatta bazıları Blue Ivy'nin ebeveynlerinin evliliğini kurtardığını söylüyor. Bunu yapabilecek biri varsa, o: sevimli patron bebek.


Magazin Haberler Editörü : Kervanlar
Magazin Haberler 
Editör : Kervanlar

[ 2021-03-27T18:10:50 ][ Okunma : 699 ]google-newste takip edin