Cok Okunan Magazin Haberler icin Tikla
 • 27.03.2021 17:52:07

  Alysha: TikTok modeli öldüğüne inanıyordu! Arkasında kim var.


  • Ne şok! Hayranlar, bu yılki GNTM sezonu için eski aday olan Alysha'nın öldüğünü düşünüyordu. 19 yaşındaki, ünlüler portalı "itsintv.de" ile yaptığı röportajda bu varsayıma neyin yol açtığını açıkladı. En yakın arkadaşı, hayranlarının onun öldüğüne inandığını söylediğinde, "Almanya'nın Yeni En İyi Modeli" katılımcısı Alysha için acı bir şok olmuş olmalı.Bunun nedeni GNTM katılımını çevreleyen gizlilikti! TikTok sevgilisi "itsintv.de" ile yaptığı röportajda ayrıntıları açıkladı.

  • Hayranlar şimdiden eski "Almanya'nın En İyi Modeli" adayı Alysha'ya veda ettiler.


  • Bir önceki bölümde oyuncu kadrosundan ayrılmak zorunda kalan aday Alysha, "Almanya'nın Yeni En İyi Modeli" katılımıyla çok fazla dikkat çekmiş olmalıydı. Sonuçta, pek çok kişi Heidi Klum'un sonunda moda endüstrisi için yeni yetenekler ararken izliyor. Bununla birlikte, Ally, TikTok'ta yaklaşık 19 yaşında bir araya gelen GNTM'den önce zaten gerçek bir hayran kitlesine sahipti. Yıldızlarından başka bir şey duymadıklarında kuşkulanan tam da bu hayran kitlesiydi. Bunun nedeni, Alysha'nın elbette model çatı katından destekçileriyle iletişim kuramamasıydı. Sonuç: "itsintv.de" ile yaptığı bir röportajda açıkladığı üzere öldüğüne inanılıyordu: "TikToks gönderemedim ve sonra birçok kişi öldüğümü ve bunun biraz tuhaf okuduğunu tahmin etti. sonunda herkes mutluydu ve evet, tamamen arkamdaydılar. "

  • Alysha'nın en iyi arkadaşı, GNTM sırasında ona yanlış inanç hakkında bilgi verebildi.


  • Alysha'nın kendisi için hayranlarının ona yanlışlıkla nasıl veda ettiğini okumak gerçek bir şok olmalıydı. Bu yüzden ünlüler portalına da şöyle açıkladı: "Tüm yorumlara bakıyorum ve birdenbire şöyle okudum: 'Huzur içinde yatsın!' ya da 'Zavallı adam öldü!' ve sonra her şey öldüğüm için gerçekten spekülasyondu. En iyi arkadaşım bunu açıkça ifade etti, ama evet, gerçekten eğlenceliydi. Daha sonra Google'da da arandı. Ben de gerçekten girdim: 'Ally' ve oradaydı: 'öldü? ve bunun gibi bir şey. " Ancak sonunda en iyi arkadaşı, ağ yıldızının sağlığının en iyisi olduğunu ve geleceği için bir şeyler yaptığını zamanında açıklayabildi: "Yani video görüşmeleri aracılığıyla bana ne olduğunu anlattı ve durduğunu ama aynı zamanda da endişelenmelerine gerek olmadığını açıkça belirtti. Aslında bu nispeten hızlı bir şekilde çözüldü. " İyi şanslar!

  [ Ekleyen (Kervanlar) | 27.03.2021 17:52:07 | Okunma : 32 ]

  google-news 


 • Site: 0,11 Yuklendi.