Adele: Sahnede öfkeden patladı seyirciye Kapa çeneni dedi.

Adele: Sahnede öfkeden patladı seyirciye Kapa çeneni dedi.

Adele: Sahnede oldukça seyirciye tacizde bulundu, “Aptal mısın?” “Kapa çeneni!” !

Sahnede dehşete düştü! Las Vegas'taki bir gösteride şarkıcı Adele (36) oldukça tacizde bulundu. Heyecanın nedeni, bir seyircinin oldukça yersiz bir itirazıydı.

Şarkıcı, Caesars Palace'taki Weekends With Adele şovunda yıllardır desteklediği LGBTQ+ topluluğu hakkında tutkulu bir şekilde konuştu. Bir seyirci şarkıcının sözünü keserek ona bağırdı: "Gurur berbat."

Lezbiyen ve gey sahnesinde gurur, kişinin kendi alışılmadık cinselliğini gururla ele alması olarak tanımlanıyor. LGBTQ+, “Lezbiyen, (Gay) Gay, Biseksüel, Transseksüel ve Queer” anlamına gelir.


Adele için çok fazla. O da öfkeyle bağırdı: "Sen aptal mısın? Bu kadar gülünç olmayın. Söyleyecek güzel bir şeyin yoksa çeneni kapat, tamam mı?”

Yıllardır açık sözlü bir LGBT destekçisi olan Adele, Onur Ayı boyunca gökkuşağı renginde trenli ve renkli konfetilerle süslenmiş güzel bir siyah elbise giydi.

2016 yılında Orlando'daki bir eşcinsel kulübünde yaşanan korkunç katliamda öldürülen 49 kişinin aileleriyle birlikte yas tuttu.


Adele: Sahnede öfkeden patladı seyirciye Kapa çeneni dedi!

Belçika'da sahnede şunu duyurdu:

LGBTQ+ topluluğu çok küçüklüğümden beri benim için akraba bir ruh gibi oldu, bu yüzden beni çok etkiledi.” Ayrıca eşcinsel sahnesi için: mega hit “I Set Fire To The Rain”.

Out Magazine'e şunları söyledi: "İnsanlardan, kendilerini görme biçimleri açısından onları çok mutlu ettiğimi ve kim olduklarıyla çok barışık olduklarını, benim çok sevdiğimi söyleyen çok sayıda e-posta alıyorum."


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-06-02T20:38:52 ][ Okunma : 66 ]google-newste takip edin