Tuğba Ekinci Sahnede bacaklarını havaya kaldırıp dans etti

Tuğba Ekinci Sahnede bacaklarını havaya kaldırıp dans etti

Tuğba Ekinci Condom şarkısını söylerken’ ‘"bacakları havada dans etti"’ sosyal medyada tepki çekti.

Sosyal medya paylaşımları bu defa cesur pavyon dansıyla adından söz ettirdi’ "Condom şarkısını" söylerken adeta kendinden geçen Ekinci'nin ilginç dansı sosyal medyada tepki çekti ’

"O Şimdi Asker" şarkısıyla ün yapan Tuğba Ekinci açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Her yaptığı olay olan ünlü isim bu defa cesur dansıyla dikkat çekti.

Uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönen Tuğba Ekinci bir gece pavyonun,da sahne aldı. Birbirinden enteresan kombinleri ve koreografileri ile adından söz ettiren Ekinci Condom şarkısını söylerken adeta kendinden geçti.


Ekinci Condom şarkısını söylerken, Erkeklerin tuhaf dansı,da gözlerden kaçmadi

Tuğba Ekinci!

Ekinci'nin kendi sosyal medya hesabından paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu. Ünlü isme sosyal medyada; ''Cehaletin vücut bulmuş hali bu kadın'', ''Hiç utanması da yok'', ''Ne yapsın ses olmayınca'' gibi yorumlar yapıldı.“Bu Haber Hiç Kaçmaz”


Tuğba Ekinci: Siyah Tangasıyla "Pavyonda" bacaklarını havaya kaldırıp dans ederken, Milletin gözü 4 açildi.

Ekinci daha önce çıktığı bir programda; 'Genç kızlara sesleniyorum, toplu taşıma araçlarında kıyafetlerinize dikkat edin. Kadınlar nerede, nasıl giyineceklerini bilmedikleri için başlarına böyle şeyler geliyor. Kadınlar benim duruşumu örnek alsalar ne dayak yerler ne de başlarına bir şey gelir' demişti.


'TUGBA EKINCIDEN PAYLASIM: "KADIN KUYRUK SALLAMAZSA", ERKEKLER ONA HIC BAKMAZ DEDI'

Bu açıklamaları tepki çeken Ekinci, 'Genç kızlarımızı korumak kollamak için konuşuyoruz' demiş ve 'Kadın kuyruk sallamazsa erkek bir şey yapmaz' ifadelerini kullanmıştı.


“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-04-13T12:39:53 ][ Okunma : 139 ]google-newste takip edin