Tom Cruise’nın Alevleri hizli söndü! yeni aşkı sona erdi

Tom Cruise’nın Alevleri hizli söndü! yeni aşkı sona erdi

Bu flört, İmkansızdı Alevler hizli söndü! Tom Cruise ve Elsina Khayrova’nın aşkı sona erdi.

Sinemada Ajan Ethan Hunt rolünde vakaları birbiri ardına çözüyor, ancak konu aşka geldiğinde başarı oranı felaket oluyor: Tom Cruise (61) ile Elsina Khayrova (36) arasında işler tıkır tıkır geçince, ikili yine kendi yollarına gittiler.


Daha önce elmas oligarkı Dmitry Tsvetkov ile evli olan İngiliz-Rus sosyete hanımının Aralık 2023'te dans ederken "Top Gun" Filim yıldızının dikkatini çektiği bildirildi. Artık oyuncu olmadan parti yapmak zorunda:


The Sun’a göre Tom Cruise alevinden vazgeçti.

Oyuncunun meseleyi dostane bir şekilde çözmesi önemliydi. Sebebi: Tom ve Elsina Londra'da aynı apartman bloğunda yaşıyorlar. İçeriden biri: "İşler kötü bittikten sonra asansörde birbirleriyle karşılaşmaları tuhaf olurdu."


Elsina Khayrova’nın eski sevgilisi Tom Cruise'u uyardı


Tom Cruise'nın Alevleri hizli söndü! yeni aşkı sona erdi.

Belki Tom'un dönüşü eski sevgilisi yüzündendir? ona Göre aktörün Dmitry Tsvetkov olduğu söyleniyor

"Daily Mail" Elsina ile aşka karşı uyardı. İçeriden biri: "Elsina kiminle olursa olsun, ister Tom Cruise ister bir başkası olsun, onun hayattaki en güzel şeylerden hoşlandığı ve pahalı ve lüks zevklere sahip olduğu konusunda uyarılmalıdır."


Lüks kadının Hollywood yıldızının parasına hiç ihtiyacı yok: Eski kocasına göre, evlilikleri sırasında kraliyet hediyeleri almış.

Dmitry Tsvetkov ve Elsina Khayrova on yıldır evliydi

Tom Cruise'nın Alevleri hizli söndü! yeni aşkı sona erdi.

Kendi ifadelerine göre Dmitry Tsvetkov, Elsina ile on yıllık evliliği boyunca çantalara yaklaşık iki milyon pound (yaklaşık 2,3 milyon euro), kıyafetlere ise on bir milyon pound (yaklaşık 12,8 milyon euro) harcadı. Boşanma oligark'a 150 milyon sterline (yaklaşık 175 milyon euro) mal oldu; bu da tüm servetinin üçte ikisi demekti.


Tom Cruise'un servetinin 600 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor. Elsina Khayrova'ya kesinlikle çanta ve lüks kıyafetler almayacak.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-24T18:57:43 ][ Okunma : 131 ]google-newste takip edin