Hatice Dön Bebeğim şarkısı'nı 21 yıl sonra seslendirdi.

Hatice Dön Bebeğim şarkısı'nı 21 yıl sonra seslendirdi.

Hatice, kaybettiği eski eşi için yazdığı şarkıyı 21 yıl sonra seslendirdi, Güney Aydan için yazdığı ancak yaşadığı acıdan dolayı seslendiremediği "Dön Bebeğim" isimli şarkısını 21 yıl sonra yorumladı.

'Ünlü şarkıcı Hatice, yeni şarkısı Dön Bebeğim ile dinleyicilerin karşısına çıktı'. Hatice, 2003 yılında kaybettiği eşi 'Güney Aydan için yazdığı ancak yaşadığı büyük acıdan dolayı okuyamadığı şarkısını seslendirdi'.


'Hatice Dön Bebeğim adlı şarkıyla herkesi duygulandırdı'

'Başarılı şarkıcı Hatice, 2003 yılında 2 yıllık eşi Güney Aydan'ı beyin kanaması sonucu kaybetmişti'. O dönem yaşadığı acıyla yıkılan Hatice, kaybettiği eşi için "Dön Bebeğim" isimli bir şarkı yazmış ancak seslendirememişti. Şarkısını 21 yıl sonra okumaya karar veren Hatice, "Bu kez ağlamadan söyledim" ifadelerini kullandı. Hatice, yeni şarkısına Turgay Ceylaner yönetmenliğinde de klip çekti. Eşini kaybettikten sonra büyük bir yıkım yaşayan Hatice'nin yazdığı "Dön bebeğim, yaralı gönlüme dön. Çok mutsuzum, güvenim yok kimseye. Sen bir öldün, ben bin kez öldüm" sözleri de dikkat çekti.


Hatice, kaybettiği eski eşi için yazdığı şarkıyı 21 yıl sonra seslendirdi.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-24T12:01:14 ][ Okunma : 142 ]google-newste takip edin