Deniz Cengiz: nasıl cinsel ilişkiye girdiğini anlattı.

Deniz Cengiz: nasıl cinsel ilişkiye girdiğini anlattı.

Deniz Cengiz, "cinsel ilişkiyi halledene kadar zavallı çocuğun dizleri hep yara olmuştu." dedi.

“Jet Sosyete” televizyon dizisinde İlayda rolüyle tanınan Deniz Cengiz'in “seks anısı şok etti”. Deniz Cengiz, ara sakin sokakta nasıl cinsel ilişkiye girdiğini anlattı. Deniz Cengiz, "cinsel ilişkiyi halledene kadar zavallı çocuğun dizleri yara olmuştu." dedi.


Gülse Birsel'in yazdığı “Jet Sosyete” isimli televizyon dizisinde “İlayda” karakterini canlandıran oyuncu Deniz Cengiz, "Umarım Annem Dinlemez" isimli podcast programının konuğu oldu. Deniz Cengiz, başından geçen seks anısını anlatarak herkesi şok etti. Oyuncu Deniz Cengiz’in ara sokakta erkek arkadaşıyla nasıl seviştiğini ayrıntılarıyla anlatması kısa sürede en çok konuşulan konular arasında yerini aldı.


“BENİ HALLEDENE KADAR ZAVALLININ DİZLERİ HEP YARA OLDU”

"Umarım Annem Dinlemez" isimli podcast programında Tuluğ Özlü, oyuncu Deniz Cengiz’e “Bir arkadaşına bile anlatamayacağın kötü bir seks hikayen var mı?” sorusunu yöneltti. Deniz Cengiz’in soruya karşı verdiği ve sosyal medyada gündeme yükselen yanıtı şöyle oldu: “Bir kere Kadıköy'de, sokakta, bir otoparkın giriş kat balkonuna girip sevişmiştik. Seviştiğim çocuğun bütün dizleri yara olmuştu. En güzel yeri o. Ayrıca o işi (!) halledene kadar dizlerinin içleri de yara olmuştu. Sonra ertesi gün tekrar buluştuk. Annesi 'Ne oldu oğlum dizlerine?' diye sormuş.''Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-20T21:24:26 ][ Okunma : 91 ]google-newste takip edin