Angelina Jolie ve Brad Pitt'in miras kavgasi hiç bitmiyor

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in miras kavgasi hiç bitmiyor

Angelina Jolie ve Brad Pitt Hollywood’un en büyük boşanma kavgası sonuna yaklaşıyor


Buz gibi: Angelina Jolie ve Brad Pitt’in uzun süredir birbirlerine söyleyecek hiçbir şeyi yoktu. Çift 2016’dan beri ayrı. Artık son çizgi çizilmeli

Bu savaşın ardından barış nihayet gelecek mi? 12 yıldır Hollywood'un rüya çiftiydiler: Angelina Jolie, "Çılgın") gibi

Brad Pitt, “Bir Zamanlar Hollywood'da”) – Kısaca “Brangelina”.

2004 yılında “Mr. ve Bayan Smith". 2012'de nişanlandılar, 2014'te evlendiler. Altı çocukları var. Sadece iki yıl sonra bitti ve amansız bir boşanma savaşı başladı. Şiddet, uyuşturucu kullanımı ve yüklü miktarda para iddialarıyla ilgiliydi.

Ancak ABD medyasının bildirdiği gibi, sekiz yıl sonra nihayet son ve barış gelebilir!

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in miras kavgasi hiç bitmiyor - Magazin Haberleri

TMZ” tamamen formalitelerden ibaret. Amerikalıların ele geçirdiği belgeler, hem Pitt'in hem de Jolie'nin karşı tarafa en güncel mali kayıtlarını verdiklerini gösteriyor. Nihai boşanmadan önceki son adım.

Forbes Dergisi'nin araştırmasına göre Pitt ve Jolie, çıkmaya başladıklarından bu yana en az 555 milyon dolar ücret ve diğer gelir elde ettiler.

İlişkiyi boşanma fırtınası takip etti

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in miras kavgasi hiç bitmiyor - Magazin Haberleri

Evlilik 2016'da sona erdi ve nefret hemen alevlendi. Pitt, çocuklarından en az birine fiziksel saldırıda bulunmakla suçlanıyor. Tetiklemek? Uçakta yaşanan bir olay. Aktörün sarhoş bir şekilde oğluna saldırdığı söyleniyor.

Maddox'un annesinin tarafını tuttuğu söyleniyor. Daha sonra babası öfkeyle ona saldırdı. FBI soruşturmasının ardından Pitt beraat etti. İddiaları baştan reddetti.

Angelina Jolie 2018, çocuklarla (soldan sağa) Shiloh, Angelina Jolie, Vivienne Marcheline, Maddox, Pax, Zahara ve Knox Leon ile Paris'te

“Château Miraval” şarap imalathanesi için çılgın mücadele

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in miras kavgasi hiç bitmiyor - Magazin Haberleri

Angelina intikam aldı! Jolie, 2021 yılında Pitt'le birlikte sahibi olduğu Provence'ta (Fransa) bulunan "Château Miraval" şarap imalathanesindeki hissesini (yüzde 10) (tahmini değer: 160 milyon euro) sattı. Bu, Pitt'in tutku projesi ve sevilen inziva yeridir.

Bu durum oyuncuyu gerçekten sinirlendirdi. Angelina'ya, bir Rus oligark şirketine satış yapmadan önce onayını almadığı iddiasıyla dava açtı. Hukuki mücadele halen devam ediyor ancak boşanma davalarından ayrı.

Boşanma henüz kesinleşmedi ancak geçen perşembe günü sunulan belgeler, yakın Hollywood tarihinin en efsanevi evliliklerinden ve acı boşanmalarından birinin nihayet meyve vermeye başladığını gösteriyor.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-02-10T23:00:11 ][ Okunma : 113 ]google-newste takip edin