Tiksinti şüphesi altında seks randevusu Rapçı Finch'in Katja Krasavice ile ne işi var? Rapçi Finch, Katja Krasavice'nin banyosunda. Muhtemelen gerçekten ne yaptı?


Bir hatırlatma olarak: Eski DSDS jüri üyesi Krasavice, yayın sayılarıyla ilgili çılgınca bir iddianın ardından rapçi Finch'i (33, "Ayrılış") bir gecelik ilişki için herkesin önünde evine davet etmişti.

Bu seks randevusu artık gerçek bir çiş skandalına mı dönüşüyor?

Pazar akşamı zamanı gelmişti ve tabii ki her iki yıldız da bencilce hayranlarının özel toplantıya katılmasına izin verdi. Peki 33 yaşındaki Katja'nın banyosunda aslında ne yapıyordu?

Bu olmuştu: seks randevusu sırasında tiksinti şüphesi

Rapçi Finch Katja Krasavice'nin evinde lavaboya işedi!. - Son Dakika - Magazin Haberleri

Katja Krasavice randevusu için özel olarak giyinmişti: dar kırmızı bir elbise ve kırmızı rujla, akşam 6'da gergin Finch'e kapıyı açtı.

Kendini "Doğu Alman Hasselhoff" olarak ilan eden kişi, daha önce sadece kıyafetini değil, aynı zamanda 1,64 metre boyundaki rüya kadına karşı çıkıp çıkamayacağını da düşünmüştü. İnternette şöyle söz verdi: "Kesinlikle bir tane alacağım!"


Şarkıcının gizli cep telefonu kaydı iğrenç şüphelere yol açıyor...

Rapçi Finch Katja Krasavice'nin evinde lavaboya işedi!. - Son Dakika - Magazin Haberleri

Şimdi büyük andan önce tam olarak ne yaptığına dair soru ortaya çıkıyor: Katja'dan bir klipte rapçiyi alçak pantolonla banyodaki lavabonun başında dururken görebilirsiniz. İçinde ellerini mi yıkıyor, yoksa tuvalet olarak mı kullanıyor?


Finch yıllardır lavabolara işiyor

Rapçi Finch Katja Krasavice'nin evinde lavaboya işedi!. - Son Dakika - Magazin Haberleri

Katja Krasavice'nin yatak odasının zemininde mutlu bir şekilde ispinoz.

Finch geçtiğimiz günlerde yıllardır lavabolara işediğini açıkladı! Öğrendiği şey: "Doğrudan kenara kenetlemeyin ve durulamak için yalnızca soğuk su kullanın. Lörres'e sıcak su geldiğinde gerçekten canımı acıtabiliyor.”


Katja'ya şok! "Neler oluyor buna?" diye sordu su sıçrattığını duyunca tiksintiyle. Sessiz bir "Aman Tanrım..." dedikten sonra fark edilmeden uzaklaştı.

Rapçi Finch Katja Krasavice'nin evinde lavaboya işedi!. - Son Dakika - Magazin Haberleri

Kısa bir süre sonra Finch yatak odasının zemininde gömleksiz yuvarlanıyor ve pembe yatağının önünde külot ve topuklu ayakkabıların yanında poz veriyor. Daha sonra ikisi birlikte sayfalarda görünürler. O akşam gerçekte ne yaptıkları muhtemelen onların sırrı olarak kalacak.


En azından iyi satan bir şey: Katja tesadüfen aynı akşam OnlyFans hesabında yüzde 50 indirim yaparken, etkileyiciler aynı zamanda 9 Şubat'ta "One-Night-Stand" adlı ortak single'ı da duyuruyor.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2024-01-29T21:23:38 ][ Okunma : 68 ]google-newste takip edin