Arnold Schwarzenegger 35 bin Euro ceza ödedikten sonra, Terminatör sevincin,den “Beyaz sucuk Partisini” yönetir.


Arnold Schwarzenegger'ın, müzayede satmayı planladığı ancak beyan ettirmediği için havalimanında gözaltına alındığı pahalı saati, açık artırmada 294 bin dolara alıcı buldu.

Arnold Schwarzenegger'ın pahalı saati, açık artırmada ünlü model heidi Klum,mun eski kocası multi milyader açık artırmada 294 bin dolara satın aldı.

294 BİN DOLARA SATILDI

Lüks saat, oyuncunun kurucusu olduğu hayır kurumu "Schwarzenegger İklim Girişimi"ne (Schwarzenegger Climate Initiative) destek amaçlı düzenlenen açık artırmada satıldı. Etkinlikte toplamda 1,31 milyon dolar bağış toplandı. Marka saat ise 294 bin dolara alıcı buldu.


35 BİN EURO CEZA ÖDEMİŞTİ

2 saatten uzun bir süre sorgulanan ünlü aktör, 35.000 euro'luk cezayı ödedikten serbest bırakılmış ve seyahatine devam etmişti.

Bu hafta sonunu kim ASLA kaçıramaz: Hollywood yıldızı Arnold Schwarzenegger (76). “Terminatör” nöbet gümrük işlerinden sonra yine iyi bir ruh halindeydi ve her zaman olduğu gibi sahnede şeflik yapıyordu. Taze tonlanmış ve fönlenmiş gibiydi. orda işi biter bitmez hemen Avusturya,nın yolunu tuttu.


Avusturya,da doğan Arnold Schwarzenegger memleketimi özledim dedi.

Avusturyalılar için Kitzbühel'deki Hahnenkamm hafta sonu, “kısacası” biraz Münih Oktoberfest'e benziyor. Bir parti diğerini takip ediyor. Arada - Cumartesi günü - efsanevi Streif'te kayak inişi. Vurgu: Stanglwirt am Wilden Kaiser'deki Beyaz Sucuk Partisi (bilet fiyatları: 198'den 728 avroya kadar)!


Geleneksel olarak Terminatör “Beyaz sucuk Partisini” yönetir

“Stanglwirt”in küçük patronu Maria Hauser (solda), ünlü konukları Arnold Schwarzenegger ve arkadaşı Heather Milligan ile birlikte (49) Partiye eşlik ettiler

“ETİKETLER”


Dünyadan Haberler Editörü : Kalbimin_Gulu
Dünyadan Haberler 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2024-01-21T15:30:05 ][ Okunma : 70 ]google-newste takip edin