Sylvester Stallone şunu itiraf ediyor: "Senin baban olmaktan utanıyordum." "Kendimi çok değersiz hissettim. Yaşamak için ne yaptığımı bile bilmiyordun."

Sylvester Stallone, bazı iniş ve çıkışlarla dolu, olaylarla dolu bir hayata dönüp baktığında, bunu görebilir. Artık geçmişiyle hesaplaşır ve kızlarına üzücü bir itirafta bulunur.

77 yaşındaki Sylvester Stallone yaklaşık 50 yıldır gösteri dünyasının içinde. Ancak en büyük başarısı muhtemelen 27 yaşındaki kızları Sophia ve 25 yaşındaki Sistine'dir. Aktör, "Unwaxed" adlı podcast'inde, bir ebeveyn olarak başarılarından hiç gurur duymadığı zamanların olduğunu ortaya koyuyor.


Sylvester Stallone: ????"Kendimi değersiz hissettim"

2000'li yılların başında oyuncu olarak iş bulmakta zorlandığı bir zamanı hatırlıyor. Şimdi 77 yaşında olan bu adam, iki yetişkin kızına şunu itiraf ediyor: "Senin baban olmaktan utanıyordum." "Kendimi çok değersiz hissettim. Yaşamak için ne yaptığımı bile bilmiyordun." Sadece etrafta dolaştı ve depresyonda görünüyordu.


Hollywood yıldızı o zamanlar zaten büyük başarı elde etmişti. Kariyerindeki ani durgunluk yaşanmadan önce, 1970'li ve 1980'li yıllarda "Rocky" ve "Rambo" dizileriyle uluslararası gişe rekorları kırmıştı. Sophia ve Sistine de genç yaşlarına rağmen babalarının içinde bulunduğu zor durumu hatırlamış görünüyor. Bu süre zarfında "tüm gün" film izlediğini hatırlıyorlar.


Bugünü şöyle özetliyor: "Güzel zamanlar sona erdiğinde, ailenin ne kadar önemli olduğunu anlarsın." "Tren benim için hareket etmişti, oldukça kötüydü. Ve anladım ki, arkadaşların için olduğun insanlar aslında öyle değiller." arkadaşların." Kariyerinin bittiğini düşünüyordu: "Telefon çalmadı.

Sylvester Stallone büyük bir geri dönüşü kutladı

Fakat bu varsayımında yanılmıştı. O zamandan bu yana Sylvester Stallone, "Cehennem Melekleri" serisi, "Rocky"nin yan ürünleri "Creed" ve "Guardians of the Galaxy" gibi gişe rekorları kıran filmlerde başrollerle beyazperdeye dönüş yolunu buldu. Ayrıca yakın zamanda Netflix'te hayatını anlatan “Sly” adlı belgesel yayınlandı.


Kızları babalarıyla daha fazla gurur duyamazdı. Sistine ve Sophia'nın yanı sıra 1997'den beri evli olduğu 55 yaşındaki Jennifer Flavin'den 21 yaşında bir kızı Scarlet var. İki oğlu Seargeoh (44) ve Sage, önceki evliliğinden olan 73 yaşındaki Sasha Czack'tan geliyor. İkincisi, Temmuz 2012'de 36 yaşındayken kalp yetmezliğinden öldü.


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2023-11-24T22:20:24 ][ Okunma : 179 ]google-newste takip edin