Taşıyıcı annelik sayesinde Paris Hilton ilk kez Ocak 2023'te anne oldu.

Hilton varisi, bir Instagram gönderisiyle iki numaralı bebeğin yolda olduğunu duyurdu ve ilk kafa karışıklığını netleştirdi. Şükran Günü'nde 42 yaşındaki Paris Hilton, Hollywood'da BÜYÜK sürprize neden oldu: İlk önce birkaç aile fotoğrafı yükleyip geçen yıl için ne kadar minnettar olduğunu yazdıktan sonra bebek bombasını attı: üzerinde "" yazan pembe bir tulumun yer aldığı bir fotoğrafla. Londra", otelin varisi şöyle yazıyor: "Kızım için minnettarım".


Paris Hilton: Sürpriz! Yeniden anne oldu

Hilton, ilk çocuğunun doğumunu Ocak 2023'ün sonuna kadar Instagram'da duyurdu. Oğlu taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya geldi ve Paris'i mutlu bir anne yaptı. Yaklaşık dört hafta sonra yeni doğan çocuğunun adını da açıkladı: Phoenix. Otelin varisi, iki numaralı bebeğiyle daha hızlı ilerlemek istiyor gibi görünüyor: Bir Instagram gönderisinin açıkça ortaya koyduğu gibi, Hilton yeniden anne oldu! Aynı zamanda, çocuğunun kız olduğunu ve hayranların düşündüğü gibi zaten "ikonik" olan "London" adını aldığını açıkladı

.

Bebek haberi Hilton'un yaklaşık 25,5 milyon takipçisi için fazlasıyla sürpriz oldu. Kızının da taşıyıcı anneden doğduğu varsayılabilir. 42 yaşındaki oyuncu şu ana kadar daha fazla ayrıntı konusunda sessiz kaldı. Yalnızca TikTok videolarından birinin altındaki yorumda bunu doğruluyor: "Prensesim geldi!"


Naomi Campbell ilk tebrik edenlerden biri

Paylaşımın yayınlanmasından sonraki ilk birkaç dakika içinde yorum sütununda Paris ve ailesi için çok sayıda tebrik vardı. Bunlardan ilki model Naomi Campbell. Onun yorumu zaten küçük Londra'nın doğduğunu gösteriyordu: "En iyi dileklerimle, Paris ve hoş geldin, Londra." Gururlu anne, Campbell'in yorumuna yanıt verme fırsatını kaçırmıyor. Orada Paris şunu tekrarlıyor: "Kızım için çok minnettarım."


Hayranları Hilton'un kızının ilk fotoğrafı için bir süre beklemek zorunda kalacak. Paris, Sohnemann Phoenix'te ilk fotoğrafları takipçileriyle paylaşmaya da vakit ayırdı. Bunun Londra'da ne zaman gerçekleşeceği henüz bilinmiyor. Ve belki Paris o zaman kızının tam olarak ne zaman doğduğunu açıklayacaktır.


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2023-11-24T22:00:37 ][ Okunma : 129 ]google-newste takip edin