Ünlü Türkücünün kızını görenler adeta şok yaşadı!

Ünlü Türkücünün kızını görenler adeta şok yaşadı!

Mahmut Tuncer’in kızı, Gizem Tuncer şarkıcı olduğunu görenler adeta şok yaşadı.

Ünlü Türkücü Mahmut Tuncer’in kızı, Gizem Tuncer’in de babası gibi şarkıcı olduğunu görenler adeta şok yaşadı. Müzik ve oyunculuk eğitimi alan Gizem Tuncer, güzelliğiyle kendine kayran bıraktı

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer'in kızı da babasının izinden gitti. Mahmut Tuncer'in kızının da şarkıcı olduğunu biliyor muydunuz?

Verdiği kilolar sonrası imaj yenileyen Mahmut Tuncer'in kızı Gizem adeta bambaşka biri olmuştu. İşte Mahmut Tuncer'in şarkıcı kızı Gizem Tuncer'in son hali...


Mahmut Tuncer'in kızı Gizem sosyal medyada oldukça ilgi görüyor.


Babasının izinden giden ve güçlü sesi ile beğeni toplayan Gizem Tuncer'in paylaşımlarına övgüler yağıyor.

Gizem Tuncer'in "Parasız adam gereksiz adamdır" sözleriyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Öte yandan "Mahmut Tuncer'in kızının mutaassıp olmasını bekliyorlar ama ben değilim" ifadelerini kullanan Gizem Tuncer sosyal medyanın konuşulanlarından olmayı başarmıştı. İşte Mahmut Tuncer'in şarkıcı kızı Gizem Tuncer'in dikkat çeken açıklamaları...


"Tuncer soyadını neden kullanmıyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:


"Sadece sahnede kullanmıyorum. Bir gün Ömür Sabuncuoğlu'yla yemeğe gittik. Onun aklına gelen bir fikirdi. "Zaten Mahmut Tuncer diye bir adam var. Sen sadece Gizem ol" dedi. Bana da mantıklı geldi o an, öyle kaldı."


"ŞIPSEVDİYİM ÇOK ÇABUK AŞIK OLUR ÇOK ÇABUK UNUTURUM"


"Yeni şarkınızda "Bilinemez, gidilemez, kanıma karışan ol" diyorsunuz. Aşık olunca şarkıdaki gibi mi oluyorsunuz? Tutkulu ve yüksek mi yaşıyorsunuz yoksa daha kontrollü müsünüz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Hayatımda hiçbir şeyi kontrollü yaşamayı beceremiyorum, aşk dahil! Aşık olduğumda sapıtıyorum, ama çok çabuk aşık oluyorum, çok çabuk unutuyorum. Şıpsevdiyim biraz. Aşık olduğum zaman hiçbir şeyi gözüm görmüyor. Asla stratejik şeyler yapamıyorum. Dümdüz danaya girer gibi giriyorum. Tutkulu yaşarım genelde. Kavga gürültü anlamında değil ama reaksiyonlarım yüksektir."


"ERKEK OLSAM KENDİME AŞIK OLURDUM"

"Zor musunuz ilişkide?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Mutlaka vardır zor yanlarım ama ben erkek olsam kendimle sevgili olurdum çünkü biriyle sevgili olunca onu çok düşünürüm, çok değer veririm. Karşılıklı oturunca öyle saatlerce boş boş önündeki salataya bakan tiplerden değilim. Yer sofrasında da yemek yerim, şık bir restoranda yemekten de zevk alırım. Bir kadında olması gereken birçok özelliği edinmiş biri olduğumu düşünüyorum. Çok yönlü biri olduğum için, erkek olsam kendime aşık olurdum kesin."


"FAYANS GİBİ DİŞLERİ OLAN, BOTOKSLU, ESTETİKLİ ERKEKLERDEN HOŞLANMIYORUM"

"Artık erkekler de çok estetik yaptırıyor…" sorusuna ise şu yanıtı verdi:


"Valla ben o fayans gibi dişleri olan, botokslu adamlardan hoşlanmıyorum açıkçası. İğrenç geliyor. Kurt adam gibi adam olur mu ya? Erkek o kadar estetik yaptırmasın bence. Ya da ne bileyim, yaptıran yaptırsın da ben bakmam yani şahsen öyle bir adama."


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2023-11-17T23:57:17 ][ Okunma : 163 ]google-newste takip edin