Birce Akalay'dan üzen haber yüzünde uçuk ve sivilceler çıktı.


Birce Akalay'dan üzen haber yüzünde uçuk ve sivilceler çıktı. - Magazin Haberleri

Birce Akalay büyük talihsizlik yaşadı. yüzünde uçuk ve sivilceler çıktı, işte, Birce Akalay'ın hastalığı ve son hali

Birce Akalay 'Bir Derdim Var' dizisinin yoğun geçen çekimlerinde yorgun düşen ünlü oyuncu, yakalandığı rahatsızlığı sosyal medyadan fotoğrafıyla birlikte paylaştı. Kanal D'de yayınlanan 'Bir Derdim Var' dizisinde 'Nilüfer' karakterini oynayan Birce Akalay, yaşadığı rahatsızlığı sosyal medyadan paylaştı. 39 yaşındaki oyuncunun yüzünde uçuk ve sivilceler çıktı.


Sivilcelerin nedenini açıklayan Birce Akalay, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Diziye 'kayıt' dediğimizin ilk haftasından bu kare. Yüzüm heyecandan ve stresten açan çiçeklerle dolu biraz. Ama gerçek. siz bir de sete sorun başka neler oldu neler! Neyse...


Dudaktaki uçuk Nasil çıkar?


Sevgili dostlar, yayından sonra ancak gelebiliyorum kendime. Bu heyecanımla unuttuğum dostlarım olduysa lütfen beni affedin. Bugüne kadar birçok değerli projede var oldum. Ancak ilk defa perşembe akşamı yayını izledikten sonra uzun süre gözyaşlarıma hakim olamadım.


Dudaktaki sivilce ve uçuk: Arasindaki fark nedir?

Benim için Bir Derdim Var'ın neden böyle hissettirdiğini çok yakınımdaki dostlarım bilirler elbette. Hayatımda hiç yüzünü görmediğim, hiç ama hiç tanımadığım ya da tanışamayacağım çocuklara, gençlere, insanlara dokunabilmek, onlara biraz olsun derdimizi anlatabilmek şansına erişebilmiştim sonunda. Bunun benim için anlamı paha biçilemez işte."

“Tikla Bu Haberi Kaçirma”

“Bu Haber Hiç Kaçmaz”Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2023-11-12T19:52:35 ][ Okunma : 221 ]google-newste takip edin