Ahmet Melih Silikon Göğüsüyle sosyal medyada havasını attı.


Ahmet Melih Silikon Göğüsüyle sosyal medyada havasını attı. - Magazin Haberleri

Ahmet Melih Yılmaz, şimdi ki adıyla Meli Bendeli sosyal medya hesabından iddialı pozlarını paylaştı.

"Göğüs silikonlarını" gösteren Meli Bendeli’ye sosyal medya da yorum yağdı. Çukur'un Timsah Celil'iydi! Meli Bendeli göğüs silikonlarını gösterdi

Çukur dizisinde Timsah Celil olarak hafızalara kazınan ve daha sonra cinsiyet geçiş ameliyatı olarak ismini "Meli Bendeli" yapan oyuncu "Horoz Dövüşü" filminin festivaline katıldı.


Horoz Dövüşü filminin festivalinde açıklama yapan Meli Bendeli


“Ben döndükten sonra bağımsız yönetmenler, festival yönetmenleri ki bunlar her zaman çalıştığım ve beni çok iyi tanıyan insanlar– bana iş falan vermediler. Onlara nedenini ya da ‘İş var mı,’ diye sorduğumda bana ‘Filmimizde trans, travesti karakter yok,’ dediler. Ben de dedim ki, ben travesti rolü oynamak için değil; kadın rolü oynamak için travesti oldum. Onlar da öyle baktılar" dedi.

Festivale katılan Meli Bendeli’nin yeni tarzı dikkatlerden kaçmadı. Koyu renk saçlarını sarıya çeviren oyuncunun göğüslerine yaptırdığı silikonlarda ön plandaydı.


silikonlarını ön plana çıkardığı pozlar


Oyuncunun yeni görümüne tepkilerde bir hayli fazla oldu sosyal medya hesabından silikonlarını ön plana çıkardığı pozlarına, bir sosyal medya kullanıcısı yorumunda şöyle dedi;"Çok açılmana gerek yok biz Ayta Sözeri'i çok sevdik mesela bir duruşu var”.


"çıplak bile durabilirim" cevabını verdi


Kullanıcının yorumuna kayıtsız kalamayan ünlü oyuncu; "Duruşumla çıplaklığımın bir ilgisi yok. Çünkü çıplak bile durabilirim" cevabını verdi.

Etiketler


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2023-11-10T18:28:21 ][ Okunma : 93 ]google-newste takip edin