Jennifer Lopez Dantelli iç çamaşırı ile seksi pozlarını gösterdi

Jennifer Lopez Dantelli iç çamaşırı ile seksi pozlarını gösterdi

Jennifer Lopez, Intimissimi işbirliğiyle yeni bir iç çamaşırı koleksiyonu tasarladı.

Jennifer Lopez 54 yaşında iç çamaşırıyla kendini gösterdi: Bir iç çamaşırı markası için yeni fotoğraflarıyla yeni albümü için bekleme süresini kısalttı.

Neredeyse 50'li yaşların ortasında olan 54 yaşındaki Jennifer Lopez, görünüşe göre kariyerinin zirvesinde: Hayranları hâlâ yeni albümü "This Is Me... Now"ın çıkmasını beklerken, idolü bu bekleyişi seksi bir şekilde geçiriyor. iç çamaşırı fotoğrafları. Şarkıcı ve oyuncu, iç çamaşırı markası Intimissimi için ipek ve dantelden yapılmış dar tasarımlarla bir kez daha kamera karşısına geçti.


Fotoğraflar artık albüm adıyla eşleşen "This Is Me Now" iç çamaşırı koleksiyonunun markanın kampanyasında ve J.Lo's'un lansmanında mevcut.

J.Lo'nun meslektaşları heyecanlandı

Fotoğraflarda Lopez, sade şampanya renginde, zarif iç çamaşırlarıyla poz veriyor. Yeni iç çamaşırı tasarımlarıyla "kendi kadınlık versiyonunu hayata geçirmek" istiyordu. 54 yaşındaki oyuncu, Instagram'da kampanyadan birkaç fotoğraf yayınladı ve kendisini yeni koleksiyondan parçalar giyerken çeşitli pozlar verdi.


Ünlü meslektaşlarına da bu konuda ilham veriyor. 46 yaşındaki aktris Kerry Washington, gönderiye coşkulu bir şekilde "Buna takıntılıyım" yorumunu yaparken, 42 yaşındaki Paris Hilton ise sevgi kalp-göz emojisi bıraktı.


Yeni albüm 2024'ten önce gelmeyecek

Jennifer Lopez'in yeni albümü "This Is Me... Now"ın 2024 yılına kadar çıkması planlanmıyor. Bu, 2002'deki ünlü albümü "This Is Me... Then"in devamı niteliğindedir. Şarkıcının hayatındaki tek başarılı yeni albüm değil: 2022'de şu anki kocası 51 yaşındaki Ben Affleck ile evlendi. İki süperstar 2002'den 2004'e kadar bir çiftti ve o zamanlar nişanlıydılar.


Jennifer Lopez bu şekilde formda kalıyor

Jennifer Lopez'in 54 yaşında olmasına rağmen hala bu kadar formda olması tesadüf değil. Mart ayında Us Weekly dergisine her gün egzersiz yaptığını söyledi. Bunu yapmak için, "yoğun programı" ne olursa olsun, sabah 4:45'te kalkıyor. Şarkıcı, antrenmanında kickboks, devre antrenmanı, temel çalışma, hamleler ve burpelerden oluşan bir antrenman karışımına güveniyor.


Magazin Haberleri Editörü : Gul_Beyaz
Magazin Haberleri 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2023-10-19T20:27:55 ][ Okunma : 262 ]google-newste takip edin