Selena Gomez ve Taylor Swift kırmızı halının büyük yıldızları

Selena Gomez ve Taylor Swift kırmızı halının büyük yıldızları

Selena Gomez ve Taylor Swift de kırmızı halının büyük yıldızları. MTV Video Müzik Ödülleri'nde moda anlayışlarını sergilediler.

Büyük ödül törenleri sadece ödülden ibaret değil, yıldızların kırmızı halıdaki şık görünümleri de genellikle heyecan yaratıyor. Bu yıl New Jersey'de düzenlenen MTV Video Müzik Ödülleri'nde gecenin en iyi giyinenler listesinin başında iki büyük isim yer aldı: 33 yaşındaki Taylor Swift ve 31 yaşındaki Selena Gomez.


Selena Gomez kırmızı tasarım elbisesiyle

Selena Gomez, 2023 MTV VMA'larında kırmızı Oscar de la Renta elbisesini giymişti. Çiçek tasarımlı boyundan bağlı elbise yarı transparandı, dekolteli bir yakaya ve boncuklu çiçek dallarından yapılmış bir eteğe sahipti. Gomez, onu eşleşen kırmızı stilettolar ve gümüş takılarla eşleştirdi. Binadaki Tek Cinayet yıldızı siyah saçlarını ortadan ayırmış ve bu olaya uygun düz bir şekil vermişti.


Taylor Swift Versace'ye güveniyor

Taylor Swift, VMA'larda sade zarafeti tercih etti: 33 yaşındaki "Midnights" şarkıcısı, Versace'den dar, asimetrik boyundan bağlamalı, yüksek bacak yırtmaçlı ve altın düğmeli bir elbiseyle kırmızı halıda göründü. Siyah kıyafetini altın rengi kolyeler ve siyah stilettolarla tamamladı. Saçlarını arkadan at kuyruğu şeklinde toplamıştı.


Taylor Swift'e sürpriz

Ödül töreninin ilerleyen saatlerinde Taylor Swift'e özel bir sürpriz vardı: *NSYNC, MTV Video Müzik Ödülleri'nde kendisine ödüllerden birini takdim etmek üzere yeniden birlikte sahnedeydi. Chris Kirkpatrick (51), JC Chasez (47), Justin Timberlake (42), Lance Bass (44) ve Joey Fatone (46)'dan oluşan grup, sanatçıyı "En İyi Pop" kategorisinde onurlandırdı. Swift sahnede onlara katıldığında görünüşe göre şok olmuştu. The Hollywood Reporter'a göre *NSYNC buluşmasından ödülüne geçiş yapmakta zorlanıyor. Swift, "Sen popun kişileştirilmiş halisin," diye fışkırdı.


Magazin Haberleri Editörü : Kalbimin_Gulu
Magazin Haberleri 
Editör : Kalbimin_Gulu

[ 2023-09-13T20:45:16 ][ Okunma : 226 ]



google-newste takip edin