Halil Konakçı kadina cinsel taciz yaptığı gizli videosu

Halil Konakçı kadina cinsel taciz yaptığı gizli videosu

Halil Konakçı kadının kilodunu indirip genial bölgesine yazı yazıyor

Halil Konakçı A.S isimli bir kadin evine gelip hamile kalmak için kadının kilodunu indirip genial bölgesine yazı yazıyor. 

Cami hocasi Halil Konakçı kadına istismar ederken S.R isimli bir sahis gizli vidyo,sunu çekti. Halil Konakçı kadının üzerine çıkıp, kadının agzina üfleyip genial bölgesine kendi malını sürttü.

Ermeni kökenli Halil Konakçı son günlerde bir çok kadina istismarlarla gizli çekilmis videosu var.

Halil Konakçı çok sayıda kadın ve kız çocuğuna cin çıkarma bahanesiyle cinsel tacizde bulundu

Halil Konakçı, 1980 yılında İzmir'de doğdu. „yetimhanede“ büyüdü Halil Konakçı, aslen İzmirli’dir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nda imam- hatip görevini yürütmektedir.

„HALİL Konakçı NEREDE GUREV YAPIYOR?“

Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı İmam Hatiplik görevini yürüten Halil KonakUı, şu an Ankara Melike Hatun Camii'nde çalışmaktadır. Ayrıca Bursa’daki Mihraplı Camisi’nde de vaazlar vermektedir.

Halil Konakçı denen şahsın üzerinden başta Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral olmak üzere ömrünü cinsellik araştırmalarıyla geçirmiş Ali Rıza Demircan, Ayasofya'nın devrik imamı Mehmet Boynukalın 'ezan' üzerinden cumhuriyete, Atatürk'e saldırıyorlar.

"Mescitleri şatafatlı ama kalpleri harap olacak; elbiselerine, cüppe-şalvarlarına gösterdikleri ihtimamı, din-iman ölçülerine göstermeyecekler.

"Cumhuriyetin kabulünün ilk döneminde, Cumhuriyetimizin kurucusu M. Kemal, saltanat yerine yeni bir yönetim biçimi olan cumhuriyeti getirirken; saltanatı, din biçiminde algılayanlar yeni yönetimi yani cumhuriyeti, saltanat karşıtı algılamak yerine, din karşıtı olarak algıladılar…

Devletin parçalanması için istismar edilen değerlerden biride etnik farklılıklardır. İnsan hakları adı altında –azınlık hakları- kavramı gündem edilerek, etnik farklılıkların kavga unsuru olarak algılanmasına çalışılmaktadır…

Etnik farklılıkların bir kavga sebebi olarak öne sürüldüğü günümüzde, hedef tahtasına konmuş devletlerin iç bünyelerindeki birlik ve beraberlikleri zayıflatılmakta, iç çatışmalara zemin hazırlanmaktadır.

Hatta güçlü devletler zayıflatılıp, parçalanarak küçük ve zayıf devletçikler haline getirilmek istenmektedir…

Dini, dili, tarihi, kültürü vs. medeniyeti aynı olan bu etnik grupların vücuda getirdiği millet –Türk Milleti- olup, bu grupların birinin, diğerinden farkı yoktur. Çünkü hepsi aynı kaynaktan beslenip, zaman içinde aynı maya ile yoğrulup gelmişlerdir…

Özellikle Müslüman ülkelerde dindarların, kendi topraklarında –inançlarını yaşayamadıkları- iddiası ile kitleler önce kendi devleti ile kavgalı hale getirilmiş ancak AB ve ABD gibi sözde uygar toplumlarda yaşanacağı yalanları ile devletten koparılan kitleler, emperyal devletlerin istismarına açık hale getirilmiştir.

Bunu izleyen bu sürecin hemen ardından da –dinler arası diyalog- adı altında, kendi kültüründen ve toprağından koparılan kitlelerin dinleri değiştirilerek topraklarının ve kaynaklarının global odaklar tarafından sömürülmesine tepkisiz hale getirilmek istenmektedir…

İşin ilginç tarafı, dün güya din adına kendi devletleri ile kavga edenler, bugün kendi inançları ile taban tabana zıt olmasına rağmen yabancı devletlerle kol kola vaziyettedirler.

Bu ülkede bir bakan 'Kuran ayetlerini' alaya alırken, bir başka bakan, 'Peygamber hata yaptı, biz yapmadık' dedi. Siz ne yaptınız?

10 değil 10 bin örnek daha yazabilirim. Oynamayın bu milletin imanıyla. Uzak durun devletimizden, milletimizden. Yoksa binecek İngiliz zırhlısı da bulamayacaksınız

(Add:)( RESİSTANCEHONORABLE.BLOGSPOT.CO )


Güncel Haberler Editörü : Gul_Beyaz
Güncel Haberler 
Editör : Gul_Beyaz

[ 2023-08-28T19:30:59 ][ Okunma : 536 ]google-newste takip edin